Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Osztálytársam sátánista...

Osztálytársam sátánista lenne? Vagy mi ez? Milyen stílus?

Figyelt kérdés

19 éves a srác, nagyon helyes, beszédes, kedves.


Mindig teljesen feketében van, bár 1-2-szer volt rajta már fehér póló is. Olyan mint valami korai 2000-es rocker/punk gyerek. Van valami pentagrammás pulóverje is. Bal karján van ilyen piros karkötő, barátnőm szerint az szellemektől vagy rossz erőktől véd.


Meg aztán ha valami sátánista vagy hasonló téma van, ő nagyon vágja ezeket.


Első pár hónapban nem igazán járt ki velünk, meg volt neki a saját bandája. Aztán most mióta ez a korona van azóta elkezdett, sulin kívül is hihetetlenül jófej, főleg ha iszik :D



2020. nov. 15. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Lehet amúgy. A sátánizmus, az igazi, az nem egy rossz dolog, nyugodtan megkérdezheted akár az osztálytársadat is. Főleg, hogy látod hogy tök jó fej, meg szívesen beszél erről. Szívesen megismerném én is. :D
2020. nov. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Sátánizmus, mint jó "dolog" ...Istenem 🙄
2020. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Hát 2-es akkor te sem tudod mi az.
2020. nov. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Lehet csak szimplán érdekli a téma.
2020. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Ennyiről még nem lehet rábizonyítani, hogy sátánista lenne.

Nem létezik olyan, hogy “sátánista kinézet”, attól még, hogy valaki feketébe öltözik és magára aggat különféle szimbólumokat, még nem jelen semmit.

Én keresztény vagyok, és kapaszkodj meg: VAN pentagramos karkötőm. Ugyanis a pentagram a közhiedelemmel ellentétben NEM sátánista szimbólum, max. akkor, ha lefelé van fordítva és BAPHOMET fejben végződik. Ez jóval ősibb szimbólum LaVey agymenésénél.

Már az ókori Mezopotámiában is használták tájékozódásra, később különböző kultúrákban meg rengeteg mindent jelentett. Pogány berkekben a négy elem (föld, víz, levegő, tűz) és a lélek egyensúlyát, a kereszténységben pedig JÉZUS 5 SEBÉT szimbolizálták vele. Nem egy olyan középkori templom van, ahol pentagram alakú rózsaablakokat festettek.

Lehet, szimplán érdekli a történelem és a különböző vallások. Attól még nem kell gyakorolni semmit, hogy bizonyos dolgokról tudsz egyet s mást.

2020. nov. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudod, hogy a sátánista és a sátánimádó nagyon más dolog?


A piros szalag a kabbala - sokan csak "hobbiból" vesznek részt benne, nem hisznek benne szívvel-lélekkel. Nincs köze sátánhoz.

[link]


Én magam református vagyok, de anno szinte csak fekete és szürke cuccaim voltak, szimplán mert azt szerettem hordani. Volt egy-két rock és metál pólóm is, nem volt mindegyik túlzottan "keresztény", érted. De attól még nem voltam sátánimádó - azért hordtam, mert tetszett, nem azért mert imádtam az alvilági dolgokat.


Utóbbi szimplán érdekelt alapfokon, de csak mert szimplán érdekesnek találtam, nem imádtam vagy hasonló.

2020. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
Ha olyan jó arc akkor kérdezd meg tőle. Amit leírtál, az nem jelent semmit. Nekem is van egy polcnyi okkult könyvem de nincs semmiféle vallásom. Lehet hogy szimplán érdekli a dolog és olvasgat.
2020. nov. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!