Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Öngyilkosság a 30. születésnap...

Öngyilkosság a 30. születésnapomon?

Figyelt kérdés

18 évesen, egyetlen egyetemi félév alatt piássá váltam, azóta gyakorlatilag folyamatosan iszom. Három egyetemről rúgtak ki.


Pár évet dolgoztam külföldön, rengeteget voltam kint segélyen is, mára oda jutottam hogy minden létező megtakarításomat feléltem, elittam.

Nem értek semmihez, fafejű vagyok (nem voltam az mindig, a pia megtette a hatását), nem volt sose rendes jobban fizető állásom se.


Lényegében sose volt párkapcsolatom, szexelni is csak párszor szexeltem eddig életemben.


Barátaim nincsenek már, mindenki elhagyott, személyes ismerősök is kerülnek.


Gyakorlatilag egy szenvedés, vergődés az életem. Az alkohol tartja csak bennem a lelket. S egyre kevésbé érzem azt hogy nekem itt kéne maradnom.


Stílusos lenne a 30. születésnapomon befejezni?


F/29


2020. nov. 15. 21:20
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
13: az se lehet könnyű, lehet lelkileg erősebb vagy nálam.
2020. nov. 15. 21:40
 12/47 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ha így folytatod nem kell sokáig várni és felmondja a májad a szolgálatot. Amit művelsz már az felér egy lassú öngyilkossággal. Fejben kéne eldönteni h leállsz vele, vagy a detox sem rossz tanács.

Csak rajtad múlik h kimászol e a sz@rból, más nem tudja megtenni helyetted. Az nem merült fel h azért taszítottad a nőket mert piás vagy/voltál?

Hamar rendet kéne tenned a toronyban és talpra állni, elérhező célokat keresni és megpróbálni megvalósítani őket.

2020. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
13%

#3:

Persze, mert az csakúgy olyan könnyen megy, ugye.

2020. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
96%

Igen is, itt a pia a legnagyobb baj. Nem igaz, hogy csak egy része...


A leírás alapján mindegyik problémádat ez generálta, hiszen három egyetemre is felvettek, kijutottál külföldre. Ez mind-mind sikernek minősül.


Hidd el, ha detox, szakember segítségével sikerülne megválnod a piától, akkor az életed jobbra fordulna. Sajnos ez blokkol minden mást, ami esetleg segíthetne, úgymond szerencsét hozhatna.

2020. nov. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
6%
Stílusos lenne. Ha eddig nem változott semmi ezután sem fog, szóval jól gondold át.
2020. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
83%
Évek óta itt vergődsz. Mi tart vissza attól, hogy letedd a piát és elmenj pszichológushoz? Főleg ha te is érzed, hogy ez így nem jó...
2020. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem keress valamit ami érdekel, és kezdj el foglalkozni vele. Bármit amit szívesen csinálnál és ad valami értelmet az életednek.A piát meg próbáld meg kis lépésenként csökkenteni. Az embereket meg tanuld meg leszarni. Ne foglalkozz azzal, hogy X Y nem akar veled barátkozni vagy ismerkedni. Én sem kellettem a nőknek, mégsem akarom magam kinyírni. Van egy csomó hobbim ami örömöt és társaságot nyújt. Esténként legurítok egy-két sört, megnézek egy jó filmet, csinálok valami jó kaját. Teljesen jól elvagyok. Nem is állnék szóba akármelyik nővel. Próbálj meg elmélyedni valami értelmes dologban. 30 évesen még nem késő. És a sport is csodákra képes.
2020. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
19%

En is ezt tervezem csak en a 40.-en, raadasul karacsonyra esik a szülinapom. Stilusos lesz.

39N

2020. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
86%
#22 szexelj inkább a kérdezővel
2020. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
20: közel sem annyi a gond hogy nem kellek a nőknek, az életemről van szó, ledaráltam szinte teljesen 30 ra.
2020. nov. 15. 22:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!