Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Öngyilkosság a 30. születésnap...

Öngyilkosság a 30. születésnapomon?

Figyelt kérdés

18 évesen, egyetlen egyetemi félév alatt piássá váltam, azóta gyakorlatilag folyamatosan iszom. Három egyetemről rúgtak ki.


Pár évet dolgoztam külföldön, rengeteget voltam kint segélyen is, mára oda jutottam hogy minden létező megtakarításomat feléltem, elittam.

Nem értek semmihez, fafejű vagyok (nem voltam az mindig, a pia megtette a hatását), nem volt sose rendes jobban fizető állásom se.


Lényegében sose volt párkapcsolatom, szexelni is csak párszor szexeltem eddig életemben.


Barátaim nincsenek már, mindenki elhagyott, személyes ismerősök is kerülnek.


Gyakorlatilag egy szenvedés, vergődés az életem. Az alkohol tartja csak bennem a lelket. S egyre kevésbé érzem azt hogy nekem itt kéne maradnom.


Stílusos lenne a 30. születésnapomon befejezni?


F/29


2020. nov. 15. 21:20
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos az élet nem mindig könnyű... De ez eszedbe ne jusson Balázs! Gondolj arra rokonaidnak hiányoznál. Nekem se könnyű,rugtak ki engem is munkahelyről többször is stb. A jelenlegi munkahelyemen meg idegileg kicsináltak,szétszekáltak már verekedtem is,pedig nem vagyok olyan típus.
2020. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem fog tudni senki okosat mondani vagy olyan tanácsot adni, amitől holnaptól gyökeresen megváltozik az életed. Sokszor elmondják ezt, de igaz: kizárólag te tudsz változtatni a sorsodon. Ember nem segíthet. Nem azért, mert nem akar, hanem mert a segítség mindig kívülről jön, neked sikerélményt nem fog tudni adni. A sikerélmény pedig a kulcsa annak, hogy lábra állj. Ezért kell az embernek mindig saját magának tenni a boldogulásáért.

Sokkal több ember van egyébként, aki szerencsétlen és úgy érzi, elvesztegette az életét. Csak róluk nem hallasz, mert nem posztolnak színes fotókat magukról.

Első lépésként iktass rendszert az életedbe, akármilyen kicsi legyen is: pl. naponta egy órát foglalkozol azzal, amit érdekel, amit hasznosnak találsz, amiben szeretnél fejlődni. Intézz el dolgokat. Juss egyről a kettőre.

A legfontosabb, hogy amint ráállsz egy életritmusra és jönnek az apró sikerek (mert jönni fognak), ne add fel és zuhanj vissza, mert ez a legnagyobb csapda. Ha kitartó vagy, azt fogod észrevenni, hogy egyre többet bírsz és egyre többet akarsz.

2020. nov. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%
36 vagyok. És fogadd el, hogy most ebből a helyzetből indulsz piásan, pénz nélkül. Ez van. Innen kell felállni. Gondolj arra, 5 év múlva hogyan fogsz visszagondolni erre a pillanatodra, ami ma van. Vajon úgy, hogy de jó, hogy észhez tértem, vagy úgy, hogy bárcsak ekkor észhez tértem volna?
2020. nov. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
71%

Na akkor most felejtsd el a kifogásokat hogy buta vagy hogy a pia miatt van minden és tegyél ellene mert tudom ebben a helyzetben amit átélsz ezt amit most fogok mondani nem veszed komolyan de az élet gyönyörű dolog. Menj ki a parkba vagy erdőbe nézz körül mi az az élet. Ne dobd el ezeket magadtól, hanem kifogások helyett meg kell próbálni M. É. G. E. GY. SZ. E. R.

Tedd le az alkoholt segítséggel mert az elvonási tüneteibe bele lehet halni. Keress egy orvost vagy egy segítő akármit és kezdd el az életed újrakezdését. Ne holnap, ne holnap után, hanem még ma. Figyelj szükség van rád is a társadalomban. De az alkohol ami minden rossz okozója annak el kell tavolodnia.

A nőkkel kapcsolatban meg annyit szeretnék hozzátenni, hogy először önmagaddal kell megbékélned és önmagadat kell szeretned először utána szeress mindenki mást.

Ne dobd el az életet mert gyönyörű. Hidd el az lesz,csak beleestél a mocsarba ahova épp a többi kommentelővel együtt a kötelet dobjuk neked. Ragadd meg. Élj. Szükség van rád.

2020. nov. 16. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező és #22 "Ha öngyilkossági krízisben van, öngyilkossági gondolatok foglalkoztatják, akkor a nap 24 órájában az ország egész területéről (mobilról és vezetékes telefonról) ingyenesen hívhatja a

116-123 lelki elsősegély szolgálatot."

2020. nov. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem látod az élet értelmét, nincs erőd küzdeni, akkor depressziós vagy! Tényleg keress fel szakembert, de nem biztos, hogy elsőre megtalálod a megfelelőt. Miért lenne stílusos véget vetni az életednek? Az lenne a stílusos, hogyha rendbe szednéd magad minden tekintetben.
2020. nov. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

Arra még nem gondoltál, hogy ha letennéd a piát, akkor rendeződne az életed? Egyébként ha így folytatod, akkor majd a májad megoldja az öngyilkosságodat, mert előbb-utóbb felmondja a szolgálatot.


Én elég sok szart átéltem életemben (ahogy sokan mások is), mindenkinek könnyebb lett volna alkoholistának lenni, de akiben van egy kis akaratető, az feláll és folytatja.


Szerintem menj be egy elvonóra, aztán szedd össze magad!

2020. nov. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező,mennyi töménynél,sörnél jársz?Kérdem ezt 5 feles után
2020. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

na jóó segítek:

Amit szabadidődben csinálsz az határozza meg a jövődet.

Tehát azon gondolkozzál h mennyi potya időd van.

Egyszerűen ebben a szabadidődben kezdj el csinálni vmi olyat ami biztosan előrevisz.


Öngyilkosság? nem mert van élet a halál után is és nincs vége. Az ember lelke olyan mint egy energia ami soha nem hal el.

Van örök élet de azt csak Jézusban találhatod meg

2020. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy mikor van a születésnapod?
2020. nov. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!