Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Öngyilkosság a 30. születésnap...

Öngyilkosság a 30. születésnapomon?

Figyelt kérdés

18 évesen, egyetlen egyetemi félév alatt piássá váltam, azóta gyakorlatilag folyamatosan iszom. Három egyetemről rúgtak ki.


Pár évet dolgoztam külföldön, rengeteget voltam kint segélyen is, mára oda jutottam hogy minden létező megtakarításomat feléltem, elittam.

Nem értek semmihez, fafejű vagyok (nem voltam az mindig, a pia megtette a hatását), nem volt sose rendes jobban fizető állásom se.


Lényegében sose volt párkapcsolatom, szexelni is csak párszor szexeltem eddig életemben.


Barátaim nincsenek már, mindenki elhagyott, személyes ismerősök is kerülnek.


Gyakorlatilag egy szenvedés, vergődés az életem. Az alkohol tartja csak bennem a lelket. S egyre kevésbé érzem azt hogy nekem itt kéne maradnom.


Stílusos lenne a 30. születésnapomon befejezni?


F/29


2020. nov. 15. 21:20
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
60%

23. Szexeltem en mar, talan tul sokat is. Nem ezzel van gondom. Inkabb minden massal.

Kerdező ne haragudj, hogy nem irok privat, de nem szoktam itt csevegni senkivel, vannak bőven rossz tapasztalataim. De amugy igen, egy nagy rakas szar az eletem sajnos.

2020. nov. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
25: pedig nekem megírhatnád hogy mik a bajaid, érdekel miért szeretnél kiszállni.
2020. nov. 15. 22:28
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó példát lehetne arra mondani, hogy valaki 30+ évesen teljesen lenullázódik, aztán mégis talpra áll. Neked kell dolgoznod a megoldáson, és azt ne várd, hogy holnaptól megváltozik körülötted minden. A változáshoz idő kell, de az csak rajtad múlik, hogy melyik irányba mennek a folyamatok. Kudarcok meg mindenki életében vannak, csak van aki megrázza magát és tovább megy, más meg belebetegszik. Tanuld meg lazán venni a gondokat.
2020. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

Kíváncsi vagyok ha az ilyen tanuld meg lazán venni a dolgokat írogatók milyen hisztit levágnának ha pár hónapig nem kapnának pl. kolbászt.

Mert csak nők tudnak ilyeneket írni..

2020. nov. 15. 22:34
 25/47 anonim ***** válasza:
96%

Én 32 évesen voltam ugyanígy, habár valamiért sosem nyúltam a piához. Anélkül volt minden sz*r, több munkahelyemről kirúgtak, mert az igazságérzetem nagy volt, és mindenkinek könnyen a szemébe mondtam a dolgokat. Tudni kell, hogy anyám eléggé az érzelmileg leuralós típus, ennek tulajdonítom nagyrészt, hogy gyenge lettem lelkileg. Szóval 1-2 évnél tovább nem tűrtek sehol. Sokszor éreztem, hogy ennek így mi értelme.

Nálam nem történt Isten által az égből arconcsapás, megvilágosodás, csak egyszer volt egy nyugodt pillanatom, amikor hideg fejjel belegondoltam az életembe és eszembe jutott, hogy ma már minden sz*r, miért ne végezhetnék el egy tanfolyamot abbana szakmában, ami már évek óta tetszett, csak mindig hülyének éreztem hozzá magam. Befizettem a valag pénzt és végigcsináltam becsülettel. Lettek sikereim, meglepő módon a tanfolyam után fel is vettek egy helyre. Egy év múlva már kerestem annyit, hogy a nyomorult albérlet mellett tudtam félretenni is. Új barátaim nem nagyon lettek, de jó kapcsolatom több is, főleg kollégák köréből.

Szerintem annyival tartozik az ember magának, hogy mielőtt mindent eldobna, legalább mindent megpróbál. Ne várd, hogy máról holnapra minden megjavul, de tegyél érte minden egyes nap valamit, hogy jobb legyen. Érezni fogod a változást. Ha most adod fel, szerintem nagy hibát követsz el.

2020. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
29: Mikor másfél évig józan voltam, még egyetemre is beiratkoztam, vissza akartam venni az életemet. Nem sikerült, kibuktam józanul is.
2020. nov. 15. 22:39
 27/47 anonim ***** válasza:
93%
Miért buktál ki?
2020. nov. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
AA esetleg, de mintha már az is lett volna. Az alkohollal pont az a baj amit leírtál: azt hiszed, hogy az az egyetlen mentsvár. Pedig dehogy. Le kell tenni, ráadásul egyik napról a másikra. Másképp nem megy
2020. nov. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Nem voltam elég szorgalmas, talán elég eszem se volt hozzá.
2020. nov. 15. 22:59
 30/47 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem vagy egyedül. Lehet, hogy túl nagy fába vágtad a fejszét. Keress valami mást! Ne vállald túl magad, de ugyanakkor ne tegyél fel mindent egy lapra.
2020. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!