KezdƑoldal » Emberek » Emberi tulajdonsĂĄgok » 🙂 Milyen csodĂĄlatos terveid...

🙂 Milyen csodálatos terveid vannak mai napra?

Figyelt kérdés

Szép jó reggelt.

KĂ­vĂĄncsi vagyok ki hogy tervezi a mai napot?

Minnél hosszabban le tudod írni annål jobb.


Nap vĂ©gĂ©n sem feletkezz meg rĂłlam,Ă­rd meg hogyan is sikerĂŒlt a mai napod?


Nagyon aranyos vagy ha el olvastad az Ă­rĂĄsomat,ha mĂ©g vĂĄlaszt is kapok akkor mĂĄr is fel dobtad a napomat Ă©s nagyon ĂŒgyes is vagy.


Legyen szĂ©p napod,milliĂł puszi,nagyon szeretlek.😘 💞



2020. nov. 18. 05:16
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Döglök,unatkozok egésznap,mivel nincs munkåm 3 hete :(
2020. nov. 18. 06:41
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 12/52 anonim vĂĄlasza:
88%
SzĂ©p napot Neked is ❀
2020. nov. 18. 06:53
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 13/52 anonim ***** vĂĄlasza:
84%

BĂĄr mindenki olyan lenne, mint Te, kĂ©rdezƑ!


Neked is legyen szép napod, tele jó dolgokkal!!!

2020. nov. 18. 07:05
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 14/52 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

KarantĂ©nban dekkolok,Ă­gy ma vĂ©gre kiolvasom a SzegĂ©ny gazdagokat. Van egy csomag kekszem meg 4 mandarinom, minf bevĂĄgom. EpilĂĄlom a lĂĄbam Ă©s felteszek egy gyĂŒmölcssavas hĂĄmlasztĂłt. DĂ©lben rendelek egy levest. A dĂ©lutĂĄnrĂłl fogalmam sincsen, de hasonlĂł Ă©rtelmetlen dolgok fognak következni.

De most végig gondolva felhívom az internetszolgåltatót, gåzosokat, címet kell módosítsak.

Micsoda ptojektek mĂĄra.

2020. nov. 18. 07:24
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 15/52 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Fel Ăłra mĂșlva beĂŒlök dolgozni aztĂĄn 1 ĂłrĂĄra kilĂ©pek, mert hĂ­v a pszicholĂłgusom. Így ma 5-ig fogok dolgozni, Ă©s minden perc egy szenvedĂ©s. Fel 6ig zombi leszek a munkĂĄtĂłl, aztĂĄn kimegyek a boltba. 6ra visszaĂ©rek Ă©s fĂĄsultan netezek 19:30ig. (AmĂșgy tanulnom kene) AztĂĄn megjön a fĂ©rjem, Ă©s nĂ©zzĂŒk a sorozatunkat. Vegul bealszom.

CsodĂĄs lesz.

2020. nov. 18. 07:34
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 16/52 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Hello, se aranyos vagy ĂŒgyes nem vagyok. KĂ©rdĂ©sed elolvastam mert kĂ©nyszeresen itt töltöm az idƑmet. EzenkĂ­vĂŒl ma sem vĂĄltom meg a vilĂĄgot. EgyĂ©bkĂ©nt is ronda ködös reggelre Ă©bredtem, ami nem fog megakadĂĄlyozni hogy tegyek egy kiadĂłs sĂ©tĂĄt. EzenkĂ­vĂŒl ma is biztosĂ­tom a nĂ©gy Ă©s kĂ©tlĂĄbĂș tĂĄrsasĂĄgomat hogy igen mĂ©g mindig Ă©n vagyok az 'Isten' Ă©s 'kiszolgĂĄlĂł' szemĂ©lyzet egyben. SzĂĄndĂ©komban ĂĄll elovasni a Kis herceget amit minden Ă©vben egyszer megteszek Ă©s mai nap erre pont alkalmas. BĂłnuszkĂ©nt lehet felteszek nĂ©hĂĄny Ă©rtelmetlen kĂ©rdĂ©st Ă©s vĂĄlaszolgatok ha kell ha nem ezen a 'szenthelyen'. Szeretlek, Te mĂ©g mindig szeretsz?
2020. nov. 18. 08:08
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 17/52 GepEpito ***** vĂĄlasza:
87%
#16 ez sem szent hely de legalĂĄbb nincs kihalva. vannak nagyobb magyar fĂłrumok, azt konganak az ĂŒressĂ©gtƑl. persze oroszba nyomjĂĄk kemĂ©nyen, de ehhez meg kell oroszul tudni. Ă©s persze hogy szeretĂŒnk x)
2020. nov. 18. 08:13
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 18/52 anonim ***** vĂĄlasza:
84%
#17, rendben akkor felveszem a liståra az orosznyelvet. Ez is egy elfoglaltsåg, velem lehet beszélni nyitott vagyok ha kissé korlåtozott is. Köszönöm, én is szeretlek.
2020. nov. 18. 08:40
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 19/52 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Hali!

Szabadnapos vagyok ma, Ășgyhogy leginkĂĄbb pihenĂ©sben gondolkodom. LegszĂ­vesebben amĂșgy kimennĂ©k a vĂĄrosba csavarogni egy kicsit, hisz olyan szĂ©p napos idƑ van. De amĂ­g tart ez az "utcĂĄn is hordjunk maszkot" szabĂĄly, addig feleslegesnek Ă©rzem. Akar a fene egĂ©sz nap a maszkba lĂ©legezni, mĂ©g az utcĂĄn is.

Úgyhogy itthon leszek, eszek majd egy kicsit, olvasok, Ă©s dĂ©lutĂĄn az Ă­rĂĄst is szeretnĂ©m folytatni, hogy haladjak a novellĂĄimmal. TalĂĄn a szobĂĄmat is egy kicsit portalanĂ­tani fogom.

DiĂłhĂ©jban ennyi :) És neked mik a terveid??

2020. nov. 18. 10:24
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 20/52 anonim ***** vĂĄlasza:
84%

De cuki vagy â€đŸ˜˜


AmĂșgy semmi kĂŒlönös, csak unatkozom egĂ©sz nap. :D

2020. nov. 18. 14:34
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!