Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 🙂 Milyen csodálatos terveid...

🙂 Milyen csodálatos terveid vannak mai napra?

Figyelt kérdés

Szép jó reggelt.

Kíváncsi vagyok ki hogy tervezi a mai napot?

Minnél hosszabban le tudod írni annál jobb.

Nap végén sem feletkezz meg rólam,írd meg hogyan is sikerült a mai napod?

Nagyon aranyos vagy ha el olvastad az írásomat,ha még választ is kapok akkor már is fel dobtad a napomat és nagyon ügyes is vagy.

Legyen szép napod,millió puszi,nagyon szeretlek.😘 💞

nov. 18. 05:16
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%
Döglök,unatkozok egésznap,mivel nincs munkám 3 hete :(
nov. 18. 06:41
 12/52 anonim válasza:
87%
Szép napot Neked is ❤
nov. 18. 06:53
 13/52 anonim ***** válasza:
83%

Bár mindenki olyan lenne, mint Te, kérdező!

Neked is legyen szép napod, tele jó dolgokkal!!!

nov. 18. 07:05
 14/52 anonim ***** válasza:
100%

Karanténban dekkolok,így ma végre kiolvasom a Szegény gazdagokat. Van egy csomag kekszem meg 4 mandarinom, minf bevágom. Epilálom a lábam és felteszek egy gyümölcssavas hámlasztót. Délben rendelek egy levest. A délutánról fogalmam sincsen, de hasonló értelmetlen dolgok fognak következni.

De most végig gondolva felhívom az internetszolgáltatót, gázosokat, címet kell módosítsak.

Micsoda ptojektek mára.

nov. 18. 07:24
 15/52 anonim ***** válasza:
100%

Fel óra múlva beülök dolgozni aztán 1 órára kilépek, mert hív a pszichológusom. Így ma 5-ig fogok dolgozni, és minden perc egy szenvedés. Fel 6ig zombi leszek a munkától, aztán kimegyek a boltba. 6ra visszaérek és fásultan netezek 19:30ig. (Amúgy tanulnom kene) Aztán megjön a férjem, és nézzük a sorozatunkat. Vegul bealszom.

Csodás lesz.

nov. 18. 07:34
 16/52 anonim ***** válasza:
100%
Hello, se aranyos vagy ügyes nem vagyok. Kérdésed elolvastam mert kényszeresen itt töltöm az időmet. Ezenkívül ma sem váltom meg a világot. Egyébként is ronda ködös reggelre ébredtem, ami nem fog megakadályozni hogy tegyek egy kiadós sétát. Ezenkívül ma is biztosítom a négy és kétlábú társaságomat hogy igen még mindig én vagyok az 'Isten' és 'kiszolgáló' személyzet egyben. Szándékomban áll elovasni a Kis herceget amit minden évben egyszer megteszek és mai nap erre pont alkalmas. Bónuszként lehet felteszek néhány értelmetlen kérdést és válaszolgatok ha kell ha nem ezen a 'szenthelyen'. Szeretlek, Te még mindig szeretsz?
nov. 18. 08:08
 17/52 GepEpito ***** válasza:
86%
#16 ez sem szent hely de legalább nincs kihalva. vannak nagyobb magyar fórumok, azt konganak az ürességtől. persze oroszba nyomják keményen, de ehhez meg kell oroszul tudni. és persze hogy szeretünk x)
nov. 18. 08:13
 18/52 anonim ***** válasza:
83%
#17, rendben akkor felveszem a listára az orosznyelvet. Ez is egy elfoglaltság, velem lehet beszélni nyitott vagyok ha kissé korlátozott is. Köszönöm, én is szeretlek.
nov. 18. 08:40
 19/52 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

Szabadnapos vagyok ma, úgyhogy leginkább pihenésben gondolkodom. Legszívesebben amúgy kimennék a városba csavarogni egy kicsit, hisz olyan szép napos idő van. De amíg tart ez az "utcán is hordjunk maszkot" szabály, addig feleslegesnek érzem. Akar a fene egész nap a maszkba lélegezni, még az utcán is.

Úgyhogy itthon leszek, eszek majd egy kicsit, olvasok, és délután az írást is szeretném folytatni, hogy haladjak a novelláimmal. Talán a szobámat is egy kicsit portalanítani fogom.

Dióhéjban ennyi :) És neked mik a terveid??

nov. 18. 10:24
 20/52 anonim ***** válasza:
83%

De cuki vagy ❤😘

Amúgy semmi különös, csak unatkozom egész nap. :D

nov. 18. 14:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!