Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 🙂 Milyen csodálatos terveid...

🙂 Milyen csodálatos terveid vannak mai napra?

Figyelt kérdés

Szép jó reggelt.

Kíváncsi vagyok ki hogy tervezi a mai napot?

Minnél hosszabban le tudod írni annál jobb.

Nap végén sem feletkezz meg rólam,írd meg hogyan is sikerült a mai napod?

Nagyon aranyos vagy ha el olvastad az írásomat,ha még választ is kapok akkor már is fel dobtad a napomat és nagyon ügyes is vagy.

Legyen szép napod,millió puszi,nagyon szeretlek.😘 💞

nov. 18. 05:16
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
83%
De aranyos kerdes :)
nov. 18. 15:49
 22/47 anonim ***** válasza:
75%
Sikerült túlélni, így utólag ez is valami. :D :D Nagy dolgokra meg nem vágyom, minek, akkor nem értékelném az apróságokat.
nov. 19. 04:27
 23/47 anonim ***** válasza:
100%

Szép napot mindenkinek!

Tegnap estére elfáradtam így most összegzem a történteket. Állatkáim még voltak elégedve a kiszolgálással bár a macskosz néha furcsán nézett rám. Lehet hogy tud valamit amit én nem? A séta megvolt. A kis herceget kiolvastam, jót tett a lelkemnek. A mai napig elcsodálkozom milyen mély és igaz írás. Szorgalmas válaszolgattam értelmes és /hogy is fogalmazzak/ mesüge kérdésekre. Saját kérdéssel nem fárasztottam a Tisztelt Nagyérdeműt, mert valós probléma ütötte fel a fejét házam táján. Elment az áram és még egy búcsúlevelet sem hagyott. Szokás szerint visítoztam és verbális maszturbációban részesítettem magam. Mély levegő vételek után rájöttem a megoldás előttem van, /ez a művelet kb. egy órámba került/ csak az automata biztosíték csapott be. Belém meg a villám hogy milyen lüke vagyok. Éjféltájba bealudtam egy unalmas thrilleren.

Bocsi ha sokat írtam ill. nem is kérek elnézést hiszen Kedves Kérdező pont erre biztattál, így magadra vess. Még mindig szeretsz?

nov. 19. 08:55
 24/47 A kérdező kommentje:

1# Kitartás.

2# Nagyon szívesen,örülök neki. 🙂

3# Mi fog történni a mai napon hogy fel kellet készülnöd?

Köszönöm szépen. 🙂

Most el mondhatod amit tegnap este nem tettél,hogyan alakul a napod?

4# 🤔

5# Azért jusson idő a pihenésre is.

6# Mi emberek nem vagyunk mindenben egyformák de ezzel semmi baj.

Azért remélem szépen mondtad el neki a dolgokat?

Rendes volt veled ezért ugyan az legyél te is.

Nagyon jól teszed,akik csak ki használnak jobb ha megszakítod velük minden kapcsolatodat, fölöslegesen nem érdemes velük tovább foglalkozni.

Sikerült le tiltani őket?

Eddig miket sikerült kitalálni bakancslistával kapcsolatban?

Sikerült valami újat írni?

Az élet már csak ilyen de nagyon jól teszed én drukkolok.

Nagyon sok időt nem érdemes

filozofálgatni.

Nem olyan könnyű de ha úgy érzed válts.

7# 🙂

8# Remélem sikerül minden?

Mire edzel?

Milyen volt a sör és a meccs? 🙂

9# Ez egy jó kérdés.

10# Köszi,mi volt a program? 🙂

nov. 19. 09:27
 25/47 anonim ***** válasza:
74%

6# vagyok

Köszönöm a kérdést :).

Még nem mondtam meg a sràcnak, nem tudtam vele találkozni, nehezen jön össze. Baràtilag jo lenne lehet, de ezt sem tudom eldönteni, ezert jo lenne a szemèlyes találkozo, mert az segitene abban hogy full ki kellene zárjam (mert olyan hatassal van ràm), vagy azert ne zárjam ki(mert tud jo hatással lenni).

A kihasználosakat tiltottam a netröl elsötöl az utolsoig. Még nincs kontaktom uj ismerkedövel. Tisztal lappal indul minden uj. Mig el nem cseszi.

A bakancslista csak ott tart eddig hogy ha nem is hosszutavu tervek, de téli szünetre már vannak miket akarok bepotolni amiket eddig a munka/tanulás miatt hagytam ki mert nem maradt rájuk energie.

Elöször "felfejlesztem"az ez miatt lemaradt terüleket, felturbozom a az idegennyelvet, meg a külsömet, bomba nö leszek:), érkezik pár százezrem amit elinteztem, meg kapok a fönitöl is(év végén szokott adni zsebbe egy százast), lehet veszek uj telot vagy elmegyek 2 hétre valahova, HA lesz vki hozzà...

Szoval a bakancslistàmon eddig csak a rövid tavu célok szerepelnek, annak függvenyeben hogy 2 hétig élhetek is. No tanulas no munka, full szabadsááág.:)

A karacsonyt a csaladdal letudhatom 1-2 nap alatt, az nem visz el sokat belöle

nov. 19. 09:47
 26/47 anonim ***** válasza:
74%
*ès kérdezö nàlad a sztorik?:)
nov. 19. 09:48
 27/47 anonim ***** válasza:
74%
*szemelyes találkozo segitene eldönteni
nov. 19. 09:49
 28/47 A kérdező kommentje:

11# Próbálj valami olyat csinálni ami feltölt,ez egy ilyen időszak,tarts ki lesz ez sokkal jobb is.

12# Utólag is köszönöm szépen. 💓

13# Köszönöm szépen,én sem vagyok tökéletes.

14# Jobbulást,milyen volt a könyv?

Milyen levesre esett a választás?

Sikerült felhívni mindenkit? 😁

15# Tud segíteni a pszichológus?

Ha teheted válts.

Mi jót tanultál?

Melyik volt az a sorozat?

Fő a pozitív gondolkodás. 🙂

16#Én tudom hogy az vagy, ne becsüld alá magad.

Jól tetted,remélem meg volt a sétának jótékony hatása?

Milyen volt elolvasni?

Persz. 🙂💓

17# 👍

19# Szuper,remélem megvolt a pihi?

Szabadulj ki kicsit a városból ahol nincsenek olyan sokan.

Örülök neki,mutatsz egy novellát? 🙂

Köszönöm a kérdést, inkább csak pihengettem és gondolkodtam.

20# Köszönöm 💗🥰

Az is egy jó dolog. 😄

nov. 19. 09:59
 29/47 A kérdező kommentje:

21# Köszönöm.😘

22# Ennek örülök én is.😀

Ez is egy opció ami nem rossz. 🙂

nov. 19. 10:04
 30/47 A kérdező kommentje:

Most mennem kell,senki se haragudjon,később majd jövök. 🙂

Szép napot,imádlak titeket. 💞

nov. 19. 10:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!