Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az emberek?...

Miért ilyenek az emberek? Egy közvélemény kutató cégnél vagyok diákmunkas szeptember óta. Elég hullamvolgykent elem meg. Vannak jó kérdőitek amit "szivesen"kitoltenek de van amikor elküldenek melegebb éghajlatra.

Figyelt kérdés

Sőt a kedvenc embertipusaim akik azt mondják hívj vissza egy fel óra múlva, hívod egy fel óra múlva és hívj majd ekkor. Vagy elmondod ki vagy és ő adta meg ezt az időpontot és kinyomja a telefont.

Miért nem lehet normálisan elmondani,hogy nem szeretne ilyenekbe reszt venni és ennyi? Vagy miért vesz fel akkor egy ismeretlen számot? Vagy olyanba is volt részem, hogy elkezdi kitölteni aztán csak nem válaszol.

Félreértés ne essek,elhiszem ez egy nyűg az embereknek. De sajnos ez is munka és nem értem miért nézik le. És én nem olyan vagyok,hogy ratuszkolom ha azt mondja valaki,hogy nem szeretne kitölteni és ne hívjuk többet akkor én azt jelölöm be.

Sajnos elhiszem vannak kellemetlen és fura kerdesek, de az elején leszögezzuk ha valamire nem akar válaszolni akkor nyugodtan mondja.

Miért csináljak ezt?



#bunkóság #Háda #lenézés #Kozvelemenykutato
2020. nov. 20. 18:29
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
71%

"akkor olyan geopolitikai kiselőadást tartok a callcenteres csajnak, hogy 3 hétig nem áll lábra. :D [Sry, töri szak ártalmai. XD]"


Bocs, de ez már ripacskodás kategória.

2020. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Ja és ezt sem értem, hogy rejtett számról hívjuk az embereket ( kikerülve azt,hogy visszahívnának minket és plusz munka legyen ezzel)

Akkor mi a francert veszi fel?

Én automatikusan kinyomom vagy hagyom csorogni, de soha nem veszek fel rejtett számról hívót.

2020. nov. 20. 18:49
 13/40 anonim ***** válasza:
83%
Amikor naponta többször is zaklatják az embert, egy idő után elfogy a türelem meg a megértés. Én beszüntetném a telefonos zaklató cégeket vagy fizessenek nekem a válaszadásért és az ellopott időmért.
2020. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

13-nál a pont! :)


Tény, hogy tisztában vagyok azzal, hogy ő is a munkáját végzi, és talán sajnálom is, de én amint meghallom, közlöm, hogy "köszönöm, nem érdekel" és leteszem. Akár közvéleménykutató, akár csodaszerárus...

2020. nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
46%
Nézd, nem érdekel, hogy mi a munkád, mennyi a fizetésed, milyen a viszonyod a munkatársaiddal. Az sem, hogy nem terméket árulsz. Én nem adtam meg a telefonszámomat semelyik cégnek. Valaki eladta azt nekik a tudtomon kívűl. Tehát ti kéretlen hívók vagytok számomra. Általában türelmes vagyok, vagy csak egyszerűen kinyomom rátok a telefont, de van amikor rossz pillanatomba kaptok el. Olyankor ti kapjátok meg az összes dühömet.
2020. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
49%

nézd, lásd be, a munkád gyakorlatilag intézményesített zaklatás...

amúgy néha én is bunkó vagyok, főleg ha a hatodik ilyen, és feszt kikéreckedek munkából, mert közben hívást is várnék, és nincs rátok írva, akkor kicsit unom... szerintem amúgy ez tkp kedvességnek van szánva, hogy "hívd vissza később", ilyenkor általában remélik az emberek hogy továbblépsz rajtuk és elfelejted őket, csak nem akarják megmondani hogy leszrják. pont ugyanannyit jelent, mint a "bocs nem érdekel, kösziszia", csak máshogy fogalmazva.

ez ugyanaz a kategória, mint az ilyen unicefnek meg greenpeacenek kártyaterminállal pénzt koldulók. elhiszem hogy ezért kapsz pénzt, de én meg végezném a tisztességes munkámat, és abba zavarsz bele. (de szerintem ezt tudtad is mikor odamentél, tehát nem értem a felháborodást)

2020. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

Nem vágom minek veszitek fel akkor a telefont? :D senki nem tart fegyvert a fejetekhez.

Ismeretlen számról biztos nem fog a baratod/barátnőd vagy barki keresni téged.

Ha egyszer hívtak és "igertel" időpontot akkor pedig sejtheted ki fog hívni.

Sajnos a vírus miatt más lehetőség nincs,viszont egy kis zsebpénz nem ártana.

Ilyenkor minden ilyen embernek kívánom, Hogy szoruljon rá,hogy ilyen munkakörben keljen dolgoznia.

2020. nov. 20. 19:22
 18/40 October15 ***** válasza:
21%
Wow... a közvéleménykutatás intézményesített zaklatás, meg a csúnya gonosz cégek eladják az adataitokat... :D Telefonkönyvről hallottatok már? Abból hogy fingod nincs ki férhet hozzá a telefonszámodhoz teljesen legálisan bármiféle tranzakció nélkül attól még nem adják-veszik a csúnya gonosz cégek. Ha meg valakinek nincs annyi EQ-ja hogy a 6. közvéleménykutatós csajt is kinyomja vagy normálisan megmondja, hogy nem szeretne válaszolni akkor lehet nem a callcenteres oldalán van a probléma... akkor lehet, hogy a "tisztességes munkát végző" szociopatának kellene elmennie pszichológushoz, hogy megtanulja kezelni a dühkitöréseit. :D
2020. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
27%
Neked is csupa jót kívánunk! Nehogy már még a zaklatott legyen a hibás. Menj el takarítani, az legalább tisztességes munka.
2020. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 October15 ***** válasza:
24%

Kérdező: A válasz egyszerű, te tanulás mellett szívsz ilyesmivel, de nekik annyi eszük van, hogy ez lenne a karrierjük csúcsa. :D Az ilyen emberek egyszerűen hülyék. :) Ne várd tőlük, hogy valami minimálisan is logikus választ adjanak a hülyeségükre, vagy akár csak arra hogy érzelmi intelligenciát produkáljanak mert hát nem fog nekik menni. Az a szomorú igazság, hogy nagyon is jól jön nekik a te hívásod mert a főnököt nem merik elküldeni a qrva anyjukba mert ahhoz ők túlságosan szakmunkások és 2 sec alatt pótolhatóak ellenben rajtad kiélhetik az ilyen irányú késztetéseiket.


Gondolj rá úgy hogy ingyen pszichológus vagy szellemileg visszamaradott a társadalom számára közel 0 hasznot hajtó emberek számára. :D Neked 1 perc kellemetlenség de ezzel megspóroltál nekik 2 év börtönt miután bebaszva nekimentek valakinek vagy valami ilyesmi. :)

2020. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!