Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az emberek?...

Miért ilyenek az emberek? Egy közvélemény kutató cégnél vagyok diákmunkas szeptember óta. Elég hullamvolgykent elem meg. Vannak jó kérdőitek amit "szivesen"kitoltenek de van amikor elküldenek melegebb éghajlatra.

Figyelt kérdés

Sőt a kedvenc embertipusaim akik azt mondják hívj vissza egy fel óra múlva, hívod egy fel óra múlva és hívj majd ekkor. Vagy elmondod ki vagy és ő adta meg ezt az időpontot és kinyomja a telefont.

Miért nem lehet normálisan elmondani,hogy nem szeretne ilyenekbe reszt venni és ennyi? Vagy miért vesz fel akkor egy ismeretlen számot? Vagy olyanba is volt részem, hogy elkezdi kitölteni aztán csak nem válaszol.

Félreértés ne essek,elhiszem ez egy nyűg az embereknek. De sajnos ez is munka és nem értem miért nézik le. És én nem olyan vagyok,hogy ratuszkolom ha azt mondja valaki,hogy nem szeretne kitölteni és ne hívjuk többet akkor én azt jelölöm be.

Sajnos elhiszem vannak kellemetlen és fura kerdesek, de az elején leszögezzuk ha valamire nem akar válaszolni akkor nyugodtan mondja.

Miért csináljak ezt?



#bunkóság #Háda #lenézés #Kozvelemenykutato
2020. nov. 20. 18:29
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

#19-es szegény zaklatott lélek.

Miért nem tiltod akkor a számot? Van rá lehetőséged. Mégsem teszed akkor annyira mégsem zavar annyira ha hívnak. Puszi.

2020. nov. 20. 19:38
 22/40 anonim ***** válasza:
77%
Mi új számot kértünk és titkosíttattuk, sehol nem adtuk meg s mégis megtaláltak az ilyen zaklató cégek. Persze, ne vegyük fel, ha hívnak, de nem azért van telefonunk és szerintem érthető, ha nem örülünk a kéretlen hívásoknak. Amúgy sem így vennénk terméket, és a véleménykutatásnak sincs értelme, mert a kormány xarik az emberek véleményére lásd oltás, amit a kutya se akar.
2020. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
73%
Az emberek sokszor reflexből veszik fel a telefont. Amúgy meg ha vezetékesen hívod, akkor nem is látja ki csörög. Ilyenkor az emberek meglepődnek és udvariasságból maradnak csak, hogy ne tűnjenek bunkónak, aztán vagy elfogy a türelmük, vagy nem. Ha sikerül rávenniük magukat, hogy hagyják az etikettet, akkor leteszik. Lehet, hogy ez a kérdőív közepén sikerül nekik.
2020. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező! Ha majd betörnek a házadba, betörik az ablakodat, akkor is te leszel a hibás, mé nem deszkáztad be?! Nekem ez olyan, mint mikor a cigók a zoknit nyomják az utcán az ember orrába, hogy vegye meg. Minek sétáltam arra...
2020. nov. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek. Engem mindig a legalkalmatlanabb időpontban hívnak, amit mindig el is mondok, normálisan kultúráltan közlöm, hogy ne haragudjon, elhiszem, hogy számára ez munka. De én nem szeretnék részt venni ebben, mert nem érdekel, alkalmatlan az időpont.


Mit ad isten.. A szentem nem érti erőszakos, csak azért is hívogat. Ne csodálkozz ha valaki ez miatt - pl én- automatikus felete listára teszem a telefonszámot. 🤷‍♀️

2020. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

#25 Teljesek oke ez így,normális modon jelzed nem szeretnél részt venni.


Ha nekem ezt mondják azt jelölöm, hogy ne keressük többet mert nem vesz részt kutatásokba.

2020. nov. 20. 20:05
 27/40 October15 ***** válasza:
23%

25.: Nem az van "számonkérve", hogy nem veszed fel / tiltod a számot stb. :D Hanem az van számonkérve, hogy miért kér valaki későbbi hívást, miért anyázik, miért a kérdőív közepén jut eszébe, hogy ja bocs most, hogy raboltam egy másik ember idejét leteszem a rákba. Ennek a számonkérése történik éppen, nem annak, hogy nincs rá időd vagy kedved. :D


23.: Milyen istenverte telefon nem jelzi ki neked 2020-ban a hívó felet? :D


22.: Az ugye megvan, hogy a közvéleménykutatások nem csak a politikáról szólhatnak, kiváltképp nem csak a belpolitikáról és pláne nem a kormány végzi őket? :D Simán lehet, hogy a kérdező mondjuk internethasználati szokásokkal, bankolási szokásokkal stb kapcsolatos kérdőívet kap éppen melónak, nem említette hogy melyik közvéleménykutató cégnél van.

2020. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
23. A vezetékes.
2020. nov. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
69%

Itt egy másik példa. Múlthét szombaton! Figyelj! SZOMBATON FÉL 1KOR hallom, hogy zörgetnek a kapun. Épp a lányomat altattam, előtt keltünk fel az asztaltól ebédből, még elpakolva sem volt semmi.


Résnyire nyitom a kaput (zárt kapu) - a kutya miatt- egy nő áll előttem maszk nélkül és mindenáron beakar jönni adategyeztésteg felméréa címmel..

Mondom neki: 1,nem alkalmas.

2, nem hiszem, hogy pont egy világjárvány idején kell/szoktak házalni.

3,maszk nélkül? Ide biztos, hogy nem. 34 hetes veszélyeztetett terhes vagyok 2 ovis gyerekkel. Ismerős nem jön ilyenkor, nem, hogy majd egy vadidegent engedek be épp.

4,

Nem tudom miről van szó, de nem is érdekel. Mert nem szeretnék részt venni.


Mire ő.

De ez csak pár perc. Mondom nem érdekel. Nem alkalmas, nem fogom beengedni, főleg maszk nélkül nem.


De biztos kaptam értesítőt.


Nem. Nem kaptam. Nem érdekel.


De ő ad telefonszámot.


NEM ÉRDEKEL. NEM AZ NEM.


és csak mondja mondja mondja.

Fogtam és rácsuktam a kaput. 🤷‍♀️



Biztos vagyok benne, hogy a nő ek aemmi köze nem volt semmiféle felméréshez. Nem hiszem, hogy pont járvány idején kell személyesen házalni x falut x házat végig. 🤨

2020. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 October15 ***** válasza:
23%
28.: Hát a mi "vezetékesünk" vagy 10 éves és van rajta számkijelzés... volt vagy 6k huf... XD Szóval nem nagyon tudom elképzelni azt a telefont amit az elmúlt 5-10 évben gyártottak és nincs rajta egy nyomorult kijelző. :D [A 2 pohár közte egy drót nem számít vezetékes telefonnak.]
2020. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!