Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az emberek?...

Miért ilyenek az emberek? Egy közvélemény kutató cégnél vagyok diákmunkas szeptember óta. Elég hullamvolgykent elem meg. Vannak jó kérdőitek amit "szivesen"kitoltenek de van amikor elküldenek melegebb éghajlatra.

Figyelt kérdés

Sőt a kedvenc embertipusaim akik azt mondják hívj vissza egy fel óra múlva, hívod egy fel óra múlva és hívj majd ekkor. Vagy elmondod ki vagy és ő adta meg ezt az időpontot és kinyomja a telefont.

Miért nem lehet normálisan elmondani,hogy nem szeretne ilyenekbe reszt venni és ennyi? Vagy miért vesz fel akkor egy ismeretlen számot? Vagy olyanba is volt részem, hogy elkezdi kitölteni aztán csak nem válaszol.

Félreértés ne essek,elhiszem ez egy nyűg az embereknek. De sajnos ez is munka és nem értem miért nézik le. És én nem olyan vagyok,hogy ratuszkolom ha azt mondja valaki,hogy nem szeretne kitölteni és ne hívjuk többet akkor én azt jelölöm be.

Sajnos elhiszem vannak kellemetlen és fura kerdesek, de az elején leszögezzuk ha valamire nem akar válaszolni akkor nyugodtan mondja.

Miért csináljak ezt?



#bunkóság #Háda #lenézés #Kozvelemenykutato
2020. nov. 20. 18:29
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
53%

#17 több ismerősöm is ismeretlen számkijelzést használ, szóval már megbukott az elméleted.


Mindegy ám, amúgy is csak úszitásnak írtad ki a kérdést, mert hiába mondja a többség a lényeget a kérdésedre (és hiába pontozzátok le az igazságot, ami ugyebár fájhat), csak a kifogást írod helyette.

2020. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Tedd túl magad rajta, ez van. :)
2020. nov. 20. 20:50
 33/40 anonim ***** válasza:
53%

Engem valamelyik szombaton hívtak fel. Hát közöltem,hogy jó lenne ha hétvégén nem hívogatna és leraktam. A másik,amihez hozzá akartam a szólni, a számkijelzés. Engem, meg gondolom innen sok mást is hívnak megrendelők, ügyfelek, futárok stb. Most azért ne vegyem fel a telefont, mert lehet h valami szart akarnak rámsózni???

Igaza van az egyik válaszolónak, ez intézményesített zaklatás.

Te, ha engem felhívsz neked ez a munkaidőd, fizetnek, de míg én válaszolgatok, az én munkámba elmaradok vagyis ha csúszok azt túlórával kell befejeznem.

Hogy őszinte legyek gyűlölöm az ilyen telefonon zaklatókat.

2020. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

Szerintem azért 10emberbol 7embert nem hiv megrendelő,ügyfél.

Ha esetleg futár (dpi stbstb) kijelzett telefonszamrol hív.(vissza tudd hívni ha esetleg akkor nem tudtad felvenni)


Tehát mindegy.

De ha felveszi mégis valaki, Akkor aki a kutatást végzi az bemutatkozik jobb esetben( magamból kiindulva) megkérdezem alkalmas e az idő? Nem pedig egyből belekezd.

Azt is el kell mondani,hogy milyen témával kapcsolatban van a kerdoiv( maszk,korona vírus,közelét,lakhely) nem 0-24 be a politikát nyomjuk.

Ha pedig nem szeretne benne reszt venni akkor miért nem lehet normálisan elmondani?

2020. nov. 20. 22:53
 35/40 anonim ***** válasza:
30. Jólvan Pista elhiszem, nektek olyan telefonotok van. De sok helyen van vezetékes, aminek csak egy kagylója van meg számlapja. A mi vezetékesünk az ilyen töltős, van kijelzője, de számot nem ír ki, csak nevet, ha benne van a névjegyzékben, egyébként csak annyit ír, hogy ismeretlen szám. Nem tudom másoknál hogy van.
2020. nov. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

A közvéleménykutatókkal nekem általában nincs bajom, mert kifejezetten érdekel a piackutatás, de másfajta cégekkel csináltam ár ilyeneket. Sajnos az a tapasztalatom, hogy a legtöbb ilyen "telefonálgatós" cég nem egészen korrekt módon szerzi be a telefonszámokat, legalábbis több olyan cég felhívott, akiknek BIZTOS nem adtam meg a számomat. Konkrétan az Aegontól a covid első 2 hónapjában LEGALÁBB 10x felhívtak úgy, hogy szóltam a 3. hívásnál, hogy most k...ra nem alkalmas nekem biztosításokról beszélni, és egy fél évig ne keressenek, mindig megígérték, hogy jaj, majd kiveszik a számomat, aztán 3 nap múlva megint keresett vki. A végén kinyomtam, amikor meghallottam, hogy Aegon, mert úgy voltam vele, b...ák meg magukat.

Másik kedvencem az, amikor már behazudják azt, hogy én regisztráltam náluk, vagy ha valaki arra nem képes, hogy bemutatkozzon és elmondja, hogy honnan telefonál, és csak belemondogatja a telefonba, hogy "Halló... halló... halló", miközben én is visszakérdezek, hogy "tessék"...

2020. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Ja, további kedvenceim:

- letiltom a számot, új számról hív

- már amikor belekezd, megmondom, hogy nem szeretném rabolni az idejét, nem érdekel az ajánlat, és jön ilyen duma vissza, hogy "de azért két perced csak van munka közben is neeeeeem?" meg "Azért illene ám végighallgatni"

2020. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 October15 ***** válasza:

Látom sokaknak még mindig nem jutott el az infó... :D Továbbra sem az a kérdés, hogy miért nem veszel részt közvélemény / piackutatásokban hanem az, hogy miért bszod el mások idejét / miért nem lehet normálisan beszélni a másikkal. :D


Mert gyerekek tudjátok ha titeket felhívott valaki xy cégtől és az mondjuk paraszt volt az nem jelenti azt, hogy a következő mondjuk fél év múlva is az lesz úgyhogy annyi azért belefér, hogy felveszed azt a qrva telefont [veszel 6k huf-ért egyet ami kijelzi a számot :) ], köszönsz B+ és miután elmondta a callcenteres az első 2 mondatot amiből kiderül, hogy téged ez nem érdekel azután közlöd, hogy bocs de nem szeretnél részt venni, elköszönsz és lerakod. Ennyi a feladat. Ha feltesszük hogy nem egy 6 éves EQ szintjén áll az ember akkor azért ez nem egy olyan qrva nagy teljesítmény/elvárás nem? :)


Amúgy nem tudom nektek gyerekek milyen telefonszámotok van, hogy non-stop hívogatnak... engem itt Debrecenben életem során [28 vagyok] 3-szor hívtak fel politikai közvéleménykutatással + még 1x a bankom és 1x az aktuális mobil szolgáltatóm a felhasználói élmény kapcsán. Ez ugye 5 közülük 2-vel szerződésben álltam. :D Produkáltam ezt úgy, hogy van 2 mobil számom és 1 vezetékes. Lehet a közvéleménykutatókat jobban érdekli Mucsaröcsöge Alsób*sznád népének a véleménye mint a debrecenieké... ez lehet a probléma. :D Biztos nem arról van szó, hogy a fél-1 évenkénti 1 hívást felnagítjátok 1 hét alatti 6-ra. :D

2020. nov. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Budapesti vagyok bocs....

34-es voltam.

2020. nov. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Egyéni vállalkozó vagyok, hamar éhen halnék ha nem venném fel a telefont ismeretlen számoknak. És akkor is éhenhalnék ha az összes biztosítós, közvélemény kutatós hülyeséget végighallgatnám, mondok egy köszönöm nem érdekelt és leteszem
2020. nov. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!