Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha csak úgy ehetnél húst,...

Ha csak úgy ehetnél húst, hogy te magad töröd el az állat nyakát, vágod le, inkább lennél vegetáriánus vagy megtennéd?

Figyelt kérdés

Osztálycsoportba az egyik gy**ér beküldött egy videót, amiben egy férfi levágja egy vágással a disznó nyakát, amit hátul egy másik ember nyugtatgat. Utána az állat, fej nélkül, izgett-mozgott, szinte menekült a teste. Rossz volt nézni, nem is tudtam, hogy ilyet küld be.


Szeretem a húst, de azt hiszem, ha nekem kéne levágnom bármilyen állatnak a fejét, kitörnöm a nyakát, inkább élnék tofun és salátán.


2020. nov. 21. 13:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Én levágnám magamnak is. Nem lenne gond.
2020. nov. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Fél gyerekkoromat falun töltöttem nagyszülőknél, akik maguk vágták az állataikat, szóval nem idegen tőlem ez az egész. Ennek ellenére nem ennék húst. Már most sem eszem akkor, ha nekem kell elkeszitenem, maximum akkor, ha nem otthon ebédelek, vagy házhoz szállítatok kaját.
2020. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Én vegetáriánus lennék. Teljesen kizárt hogy levágjak egy állatot. Gyerekkoromban volt benne részem elégszer.
2020. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Most is ezt csinálom, mert a házi disznó sokkal jobb. De amúgy ez milyen hülye kérdés, ki tiltja meg, hogy más vágja helyettem az állatokat?
2020. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Fizikailag nem lennék elég erős hozzá, hogy lecsapjam a malacka fejét, de ha az lennék, nem lenne akadály. Ahogy előttem is írták, legalább az otthon levágott állatoknak jobb a húsuk, mert nincsenek telefújva minden szarral.
2020. nov. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Bár falun nőttem fel és láttam ilyet, inkább vegetáriánus lennék. Nem bírom a vér látványát. Na meg ha most én vágom le, akkor én neveltem egyedül, tehát kvázi házi kedvenc lenne, mint egy macska. Kiskoromban is mindig ha több tyúk volt, akkor mindig volt egy kedvencem, ami csak akkor lett levágva, ha már öreg volt és a többi tyúk nem fogadta be. De ha én nevelném, akkor nem egy kedvenc lenne, hanem az összes.
2020. nov. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha kidobnanak egy lakatlan szigetre, minimum halásznék.
2020. nov. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Igen.

És te ennél csokit vagy innál kávét ha neked kellene megtermelni a sok morzsákért dolgozó kizsákmányolt afrikai/ázsiai gyerek helyett?

Nagyon demagóg kérdés

2020. nov. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Sosem horgasztal? Sosem vadasztal? Sosem vágtál meg disznot? … képzeld el valakinek meg kell olni az allatot, hogy te is megismerhesd a foliazott-filezett-csomagolt hus izet! :)))


Apam! Hove fejlodott a vilag!? Az elet alapja a taplalkozas … mivan?

2020. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bár így sokkal több időt töltenék a főzés előkészítésével, de inkábn minthogy a legjobb fehérje- és zsírforrásokat elveszítsem.
2020. nov. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!