Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Homofób lennék?

Homofób lennék?

Figyelt kérdés

Röviden, tömören annyi, hogy ha két azonos nemű párt látok egymás kezét fogva sétálni vagy csókolózni akkor ilyen kellemetlen érzés fog el. Megnehezedik a légkör és igyekszem minél gyorsabban eltűnni onnan közben a fejembe olyan mondatok képződnek, hogy "úristen, nekem ez már sok"


A velem azonos nemű ember érintésétől pedig egyenes rosszul vagyok. Kiráz a hideg, összeszorítam a fogam és igyekszem visszatartani az indulatot, hogy elküldjem melegebb éghajlatra.

Hálistennek nagyon ritka amikor ilyen történik de sajna előfordul akár fodrásznál (ott csak a nyakam zavar) vagy bármi egyéb dolog miatt. Még tavaly suliba az egyik velem azonos nemű osztálytársam szórakozásból megsimogatta a kezem én meg kis híján képen vágtam.


Soha nem mondtam ezt senkinek illetve nem is adok neki feltűnést de gondoltam itt névtelenül csak rákérdezek.


Homofóbia elítélt jellem, ettől függetlenül mintha úgy érezném, hogy a szívem mélyén az vagyok. De nem tudom, hogy így annak mondható e. Szerintetek?



2020. nov. 26. 02:14
1 2
 11/13 anonim válasza:
22%

#10

Te vagy a troll ezzel az értelmetlen hozzászólásoddal.

Én leírtam az igaz véleményemet, de te hazug állítással próbáltad támadni a személyemet egy anonim fórumon.

Gratulálok hozzá hogy mekkora paraszt vagy!

2020. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%
#10 lehet csak addig jött fel trollkodni, míg Túrótorta átküldi neki a darálóskeksz receptet. Szólni kellene a doktor úrnak, hogy túl hosszúra hagyta a láncot a konyhában.
2020. nov. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
96%

Ez szerintem nem csak homofóbia, hanem valami más, az érintéstől ennyire tartani valami jóval mélyebb probléma is lehet. Egyébként önmagában az undorral szerintem nincs probléma, csak kimutatni nem kell. Nyilván pont úgy nem, mintha taszít egy sovány, kövér, hiányos fogazatú, szőke, magas, sárga pólós vagy bármilyen más ember esetén sem mutatjuk ki, mert ordenáré bunkóság. Amúgy az, hogy ki számít soknak érintésekben, teljesen kultúrális kérdés, az arab világban tök oké, ha kézenfogva járnak férfiak, senkinek eszébe nem jut, hogy ők melegek lennének, Finnországban meg egy ölelés már tök sok lehet csomó embernek.


A lényeg az összes kérdésnél mindig ugyanaz: ne legyünk másokat bántó sutyerákok.

2020. nov. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!