Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak a prolik dohányoznak?

Csak a prolik dohányoznak?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 10:14
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Meg hogy dohányzom is, az is proli szokás..
2020. dec. 1. 11:16
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de egyébként statisztikailag a szegények között több a dohányos, persze ettől még a kimondottan gazdagok között is sok van.


De én nem is anyagi helyzet, hanem viselkedés alapján prolizok le embereket. A dohanyzás rossz szokás, de nem tekintek prolinak valakit, mert rossz szokása van. De azt igen, aki kidobja a csikket az autóból vagy a körfolyosóról, erkélyről, vagy úgy egyáltalán utcan eldobja, másokat zavarva gyújt rá, nincs önuralma, ha valahol nem lehet rágyújtani.

2020. dec. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül.


Engem sosem vonzott a cigi, nem is próbáltam. Azonban ismerek nagyon okos embereket, akik füstölnek, mint egy gyárkémény - őket pedig nem nevezném prolinak.

2020. dec. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá. A dohányosok nagy része tini korban kezdi, amimor még kérdéses hogy mi lesz belőlük. Ugyanúgy cigiznek a gimnáziumban is. Könnyű rászokni, tehát ha pl valaki lediplomázik vagy egy irodai állást kap attól még nem fog automatikusan leszokni a cigiről.
2020. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy gyárban dolgozol, semmit nem von le belőled mint emberből. Semmivel nem vagy kevesebb mint bárki más. Miért, én nő, édesanya létemre személy és vagyonőr vagyok, de imádom csinálni. Párom meg hegesztő, nincs okunk panaszra.

Én dohányzom, mostmár 20 éve, abba se akarom hagyni. Párom csak akkor gyújt rá, ha iszogat. Nem, nem vagyunk alkoholisták, alkalomszerűen fogyasztunk italt.

A lányom 11 éves, remélem hogy nem fog dohányozni, mert minden, csak nem egészséges.

Utcán nem cigizek, de hamégis, nem dobom el a csikket. Kertes házban élünk, kint cigizek, de a hamutartóba dobom a csikket.

Nem gyújtok rá más mellett, főleg nem olyan ember mellett, aki nem cigizik.

Ezt is lehet kulturáltan csinálni.

2020. dec. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

A munka nem szégyen, akármi is legyen az.

Proli nem a dohányzástól lesz valaki - bár tény hogy sokat ront a megítéléseden -, hanem ha eldobja a csikket, vagy olyan helyen füstöl ahol a nemdohányzók is szívják. Forgalmasabb városokban 100 métert nem tudok úgy megtenni gyalog hogy ne fújja valaki az arcomba a füstöt.

2020. dec. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Gyári munkásnak lenni nem szégyen és proli se leszel ettől. Nem is az anyagi helyzetedtől leszel proli, ez a viselkedésen és a személyiségen múlik. Én speciel számtalan gazdag embert is prolinak tartok, hiába vezetik ők az országot és rendelkeznek családonként több pénzzel, mint a komplett szülővárosom.
2020. dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
69%
A dohányzás nekem olyan, hogy ha valakit megismerek, és bírom, és utána látom, hogy cigizik, az olyan, mintha láttam volna, hogy vécé után nem mos kezet.
2020. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
77%
Függetlenül a cigizés témától csak a prolik proliznak le másokat :D
2020. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
73%
Csak a dohányosok dohányoznak.
2020. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!