Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én tartom gyengének...

Csak én tartom gyengének azokat, akik dohányoznak vagy egyéb szenvedélyük van?

Figyelt kérdés
Gyengék, mert nem képesek abbahagyni egy olyan szokást, amely csak károsítja az egészségüket.
2017. febr. 10. 01:36
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
58%
Figyelj en szoktam dohanyozni,igaz nem vagyok fuggo volt olyan,hogy 1 evig intenziven dohanyoztam utana ggyik naprol a masikra le tettem,es nem is kivantam,szerintem ez egyentol fugg,en inkabb hivom magam olyan dohanyosnak aki csak unalombol szivja,mint hogy szenvedelytol
2017. febr. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Te bezzeg, aki hajnalban a neten lóg, tökéletes vagy.
2017. febr. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Ez a gyengeség-dolog szerintem hülyeség. Mindenki gyenge valamiben. Ugyanakkor más dologban meg erős. Például mi van azzal, aki kövér (tehát "gyenge") de az egyetemen keményen tanul és színötösre végez? Gyenge, nem kitartó és kicsi az akaratereje? Na ne már.
2017. febr. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%
Ha le akarnék szokni a cigiről, leszoknék. Nem áll szándékomban, tekintve, hogy szeretek cigizni. Olvasni is szeretek, azt is hagyjam abba, különben gyenge vagyok?
2017. febr. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
26%
Ha ha , leszoknék , csak szeretek cigizni. Ez az a tipikus szenvedély beteg aki meg is magyarázza a hülyeséget.
2017. febr. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem; minden bizonnyal van egy statisztikailag kimutatható számú része a társadalomnak, aki még annak tartja őket.
2017. febr. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Az addig oké, hogy ő dohanyzik. Nem túl egészséges, de az ő élete, ő döntése... addig ameddig nem fújja az arcomba a füstöt, mert onnantól már rám is tartozik, hogy dohányzik.
2017. febr. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%
neked kissebbségi komplexusod van amit úgy akarsz feloldani h mások hibáit próbálod felnagyítani...
2017. febr. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg mindenkinek van valami káros szenvedélye. De azért nem mindegy, hogy minden nap megeszik 3 kocka csokit, vagy alkoholizál, vagy elszív egy doboz cigit, vagy szerencsejátékozik. Azért van különbség.
2017. febr. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Jól írja a 9-es, eléggé be van reccsenve az öcskös :)
2017. febr. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!