Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » SZAVAZZATOK arra a felsoroltak...

SZAVAZZATOK arra a felsoroltak közül, ami a LEGFONTOSABB az életetekben ! Mi számotokra a TOP 3-AS lista, ami a LEGMEGHATÁROZÓBB nektek személy szerint, és mi az a 3 DOLOG, AMI NEM, VAGY KEVÉSBÉ FONTOS szerepet játszik nálatok ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 3. 01:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

legfontosabb:

-Egészség - e nélkül nincs többinek értelme.


-Pénzügyi stabilitás - hogy minden nap vasárnap legyen, ne legyen főnök felettem, akkor keljek fel amikor kialudtam magam, én határozzam meg, mit csinálok aznap.


- Család - szerető család.


Többi mind másodlagos.

2020. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%

-család

-egészség

-utazás


Hihetetlen hogy sokak számára a pénz a legfontosabba,nekem ks az de hogy a családomnál és az egészségemnél fontosabb a pénz..

2020. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egészség, család (nem csak biológiai értelemben) és barátok.
2020. dec. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Család, egészség, pénzügyi stabilitás
2020. dec. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Isten
2022. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
De hát nincs ott Isten! Akkor hogy szavazzak? Nekem Ő a legfontosabb.
2022. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kertes ház, pénzügyi stabilitás, férfi, férj az életemben, akivel harmonikus, normális a kapcsolat, szabadidő.

Ne utáljam a munkámat, adjon perspektívát, biztonságot (pénzügyet már írtam, de gondolok arra is, hogy gond esetén váltani lehessen).

Sport, kezdem megszeretni és végre ahogy jobban megy, kezdek célokat kitűzni és elérni.

Kb ennyi.


Az utazás nem vonz. Jó, 4-5 úticél, ország igen, de kb ennyi.

Az egészséget sokadrangúnak tartom, van refluxom, szívbetegségem, asztmám, fülzúgásom és megvagyok, ahogy a felmenőim is megvannak, megvoltak a kis gyógyszereikkel.

2022. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!