Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ettől bunkó lennék?

Ettől bunkó lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


25/F vagyok. Kialakulóban van egy párkapcsolatom, már főzött is nekem a remélem leendő barátnőm (ő 26 éves). Olyat főzött, amit nem szeretek (sárgaborsóleves) de megettem, mivel nagyon kell ő nekem.


Már nem élek anyámmal, de meséltem neki a sztorit. Ő imádja a sárgaborsót, sokszor csinált, de sosem ettem meg. Kicsit felháborodott, hogy a leendő barátnőmnél bezzeg megeszem. Erre én azt mondtam, hogy mi férfiak mi mindent le nem nyelünk, hogy ágyba vigyünk egy nőt, azért meg főleg, hogy járjunk vele. Erre anyám bunkónak nevezett. Nem bántott meg, csak elgondolkoztatott.


2020. dec. 7. 10:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez azert nem akkora nagy hazugsag, mint ahogy fentebb irtak...

Ha osszejon a csaj, akkor x ido mulva nagyon jokat fogtok nevetni ezen.

Viszont amit anyukadnak mondtal, az valoban az volt, hogy egy dugasert mikre nem vagytok kepesek. De ha anyukad azon megsertodik, hogy ott megetted, nala viszont nem, az egy kicsit azt sugalja nekem, hogy o meg nem annyira kepes teged elengedni :D

2020. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Anyàd irigy a csajra hogy miatta megetted, miatta meg nem.

Minden anyosban van ilyen feltekenyseg irigyseg. Exem anyja is velem versengett es elhordta mindennek az en föztöm.mert csak ö akart a fia szemében lenni a mindehato.

2020. dec. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!