Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is szórakoztat a veszekedés?

Mást is szórakoztat a veszekedés?

Figyelt kérdés
Engem nagyon, ha látom ahogy valakik veszekednek, és hallom amiket egymásnak mondanak, vagy ha írásban, akkor ahogy olvasom akiket ír ak, mindig jó kedvem lesz. Olyan jókat tudok ezeken nevetni. Annyira vicces. Ezzel más is van így?

2020. dec. 14. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Hát attól függ, mennyire komoly. Ha anyám, meg apám veszekedne, aminek a végén a válást látnám (rég elváltak haha), akkor lehet nem szórakoznék rajta olyan jókat. De igaz, néha valóban mulatságos, néha viszont nagyon unalmas, és csak várom, hogy befejezzék. Hangulatomtól is függ, hogy hogyan reagálok rá.
2020. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem nem.
2020. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Ha cigók nyomják, én szarrá röhögöm magam mindig. 😁
2020. dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok
2020. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Biztos azért mert Mónika show-n szocializálódtam meg a GyK Családi kapcsolatok kategórián. 29/f
2020. dec. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!