Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolja rengeteg ember...

Miért gondolja rengeteg ember azt,hogy az a férfi,akinek a nagyon kövér nők tetszenek nem normális,beteg stb?

Figyelt kérdés

Nagyon sok sértő megjegyzést kaptam már emiatt,pedig teljesen normális férfinak tartom magam.

Azzal tisztában vagyok,hogy az ízlésem elüt a közízléstől,de ettől még nem vagyok abnormális.



2020. dec. 15. 08:43
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Akit nem érdekel,nyilván nem olvassa el.

Gondolom téged sem érdekel,azért olvastad el......

2020. dec. 15. 10:31
 12/22 anonim ***** válasza:
61%

Mit tartasz kövérnek Kérdező?

Egy 160 cm-es 80 kg-t, vagy 200 kg-t?

Mert az első opcióba tartozik, hogy neked a párnázott csajok az ideálod, ez a jelenlegi divatirányzattól eltér, de volt már ilyen, pl. a "rubensi idomok".

A második opció viszont valami nem eltévelyedés...

2020. dec. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A kettő között nagyjából,de inkább a felső értékhez közel.
2020. dec. 15. 11:13
 14/22 anonim ***** válasza:
82%

mert az extrém elhízás nem egészséges és alapból egy normális beállítottságú ember az egészséges testhez fog vonzódni biológiailag is. nyilván van, ami ízlés kérdése, hogy te mondjuk a modell alkatot szereted, a kim kardashian féle 'homokórát' vagy mondjuk a sportos, izmos testet, de a végletekhez való vonzódás (extrém soványság vagy kövérség) beteges.


illetve az is beteges, amikor valaki ennyire egy külső tulajdonság köré építi fel a pár/szexpartner keresési prefernciáit. azt se tartanám teljesen okésnak, ha valaki mondjuk CSAK és kizárólag a szemüveges/szőke/zöldszemű stb emberekhez vonzódna. de pluszban te még egy egészségtelen dologra vagy ráizgulva.. az beteges, igen. fogadd el.

2020. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

A magad szemszögéből biztosan igazad van.

A beteges jelzővel nem értek egyet. Ha furcsát vagy különlegest írtál volna elfogadom.

2020. dec. 15. 13:00
 16/22 anonim ***** válasza:
82%
A túlzott elhízás igenis beteges és sokkal nagyobb veszélyt hordoz betegségekre és halálra.
2020. dec. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Sunshinedoll ***** válasza:
38%
Mert rengeteg ember utálja a kövér nőketés a fatphóbiájuk mellé még elég ostobák is ahhoz, hogy az gondolják, hogy mindenki, aki nem utálja őket, mint ők, azok hülyék.
2020. dec. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Sunshinedoll ***** válasza:
#14 SENKI nem ahhoz vonzódik, hogy mi az egészséges, a testalkat pedig nem automatikus indikátora az egyén egészségének, nice try.
2020. dec. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%

#18: ez nem nice try, ezek tények. biológia. az ember (meg az állat is, nyilván) ösztönösen az egészséges, életerősnek tűnő egyedekhez vonzódik, akikkel potenciálisan életképes utódokat tud nemzeni. nyilván nem a barlangban vagyunk és ezt a szintet meghaldtuk már, de az ösztön megmaradt. ezért van az, hogy a legtöbb férfi a normál súlyú, formás nőket találja vonzónak, mert tudat alatt azt az üzenetet közvetítik, hogy szexuálisan aktívak és termékenyek. tök mindegy, hogy nem a szaporodás a cél, az agy leginkább így működik. a nők is leginkább az eős, jó kiállású férfiakat preferálják, nem a 165 centis nyeszleteket, mert az ilyen típusnál érzik a védelmező szerepet.


tudom, hogy a hájfétis homályba borítja az agyad, de ezekkel felesleges vitatkozni, mert nem én találtam ki őket. természetesen egy normál testalkatú ember is lehet beteg, de az szintén tény, hogy az elhízás megnöveli egy csomó betegség esélyét (magas vérnyomás, szív-és érrendszeri megbetegedések, bizonyos típusú cukorbetegség stb). arról nem is beszélve, hogy egy túlsúlyoz embernek már maga a mozgás is nehezebben megy, hamarabb kifullad, elfárad, fizikailag nem képes egy csomó dologra.


köszönöm, én a magam részéről inkább az egészséges testet preferálom, ami nem fullad ki és zihál, ha fel kell sétálni lépcsőn a 3.-ra vagy épp rendesen ki tudja törölni a seggét, mert elér odáig a keze. neked meghagyom a beteg, egséségtelen testeket, ezen ne múljon. :)

2020. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Biztos,hogy van rizikófaktora a kövérségnek. De nem jobb egy csontsovány cigarettázó nő. Vagy egy egész nap számítógép előtt ülő sem.

Rengeteg oka lehet egy betegségnek,ebből egyik csak a kövérség.

Amúgy volt már extra kövér kedvesem és semmi baja nem volt.

Sétáltunk,nyáron úsztunk,s kevesebbet evett,mint én a sportos alkatommal.

2020. dec. 15. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!