Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Örülnétek, ha lenne egy...

Örülnétek, ha lenne egy igazságosztó felsőbb hatalom, aki a gonosz embereket mind elpusztítaná és csak a jó emberek maradnának életben ? Sokkal békésebb világ lenne, megszűnne mindem harag és ellenségeskedés.

Figyelt kérdés

2020. dec. 20. 22:15
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Ki dönti el, hogy ki a jó és ki a gonosz?
2020. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Kell lennie abszolút jónak, különben a világban káosz uralkodna.
2020. dec. 20. 23:00
 23/37 A kérdező kommentje:
21: Szerinted a gyilkosság bűn? És a lopás? A hazudozás, az erőszak? Na ugye..
2020. dec. 20. 23:02
 24/37 A kérdező kommentje:
Mindenesetre ezzel a kérdesemmel egy lavinát indítottam el úgy látom, még ha nem is foglaltam benne állást. Ennyi Gyakori épp elég volt a mai napra.... Na csáó...
2020. dec. 20. 23:03
 25/37 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik töröltessétek, na én léptem...
2020. dec. 20. 23:06
 26/37 anonim ***** válasza:
A legrosszabb kombó amikor a nagyon buta ember hatalmas önbizalommal és lekezelő stílusban okosnak állítja be magát. Itt egy kis segítség hogy ne beszélj butaságokat: [link]
2020. dec. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
26: Boldog karácsonyt ☺️!
2020. dec. 20. 23:34
 28/37 anonim ***** válasza:
Nem örölünkék neki, mert akkor nekem mennem kéne. :D Pedig segítőkész ember vagyok, csak hát torz a gondolkodásom. Szóval nem lenne jó.
2020. dec. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

A kishúgom sütött nekem sütit, nagyon izgatott, ezért nem mondom meg neki, hogy nem lett finom, hanem azt hazudom, hogy ízlik.

Rossz vagy jó vagyok?


Vagy mondok egy másik példát. Játszott egy gyertyával, és hogy ne égesse meg magát, gyorsan rácsaptam a kezére.

2020. dec. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
29: Ezek nem tekinthetőek gonoszságnak. Itt olyanokról beszélek, mint gyilkosság, lopás, erőszak, zsarolás, zaklatás, manipulálás, nem holmi gyerekcsínyek... Igenis van jó és rossz, van jó és gonosz ember. Aki fejlett erkölcsi mércével rendelkezik, annak ezt nem is kellene magyarázni, mert nyilvánvaló. Ha kétségbe vonjuk, azzal csak a Gonosz kezébe adunk fegyvert... Azon elgondolkozott valaki, miért vannak tele a börtönök ? Mert nagyrészük egytől-egyig gonosz ember. Érdekes sok emberből meg nem lesz börtöntöltelék.
2020. dec. 21. 02:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!