Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyukám miért fél a vezetéstől?

Anyukám miért fél a vezetéstől?

Figyelt kérdés
Az a helyzet , hogy 23 éve rendelkezik vezetői engedélyel és nem vezetet sokat . Amikor eggyütt voltak apával csak apa vezetett és ha mai napig jön velünk az apám ő vezet , de ha valamilyen oknál fogva anya vezet akkor meg terrorizálja apa ( kuplung,fék,gáz) meg ilyenek. Én próbálom anyát lelkesíteni meg bíztatni , hogy igenis hogy nagy jól vezet nem akarja elhinni ( pedig jól látható gyerek szemmel is ). A válaszokat előre is köszönöm

2020. dec. 21. 16:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg az állandó kritizálás miatt kialakult benne egy kis szorongás a vezetés miatt. Már előre fél, hogy elront valamit, vagy attól, hogy apukád beleszól. Lehet, hogy segítő szándékkal szól, de nem sül el jól, csak ront a helyzeten.
2020. dec. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Anyukadnak inkabb haztartast kene vezetnie. :)))))))))
2020. dec. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat köszönöm
2020. dec. 21. 18:52
 14/20 A kérdező kommentje:
Autókorrekt bocsi
2020. dec. 21. 18:53
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

1. A nők egyáltalán nem tudnak vezetni.

2. Anyád még annyira sem.

2020. dec. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Honnan jönnek ezek elő? Mint a csótányok.
2020. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
16-os kikre gondolsz?
2020. dec. 23. 10:38
 18/20 A kérdező kommentje:
15-ös azt honnan veszed , hogy anyám ne tudna vezetni azt mondtam , hogy nem mer, továbbá úgy átlagban a nők nem tudnak. Például a főzés alap járaton ún. női " feledat" és mégis rengeteg, sőt tömérdek kiváló férfi szakács van ez elgondolkoztató szerintem.
2020. dec. 23. 10:42
 19/20 A kérdező kommentje:
Múltkor kipróbáltam ugyanezt apával ,hogy amikor ő vezetet mindenre figyelmeztetem ( ugyanúgy , mint ahogy ő szokta anyát) pl figyelmeztetem a sebességhatár betartására , piros lámpánal utasítotam hogy tegye egyesbe a váltót , hogy amikor zöldre vált a lámpa tudjunk indulni, amikor dombon jöttünk lefelé megkértem hogy tegye kettesbe a váltót , hogy motorfékezünk és kíméljük a féktárcsát, meg hogy csúztassa a kuplungot . Továbbá ha hibázott egyből rászoltam pl. tolatásnál nem sikerült egyből a lukferc vagy amikor leállította a motort nem tette rá a kuplungra a lábát és " rugózott" az autó akkor is rávilágítotam nem éppen finoman a hibájára . És minden egyes hibájánal emlékeztettem gúnyosan - A férfiaknak tényleg a vérében van a vezetés- A vége gondolhatjátok mi lett kiakadt teljesen és közölte velem , hogy ne dirikáljak neki. Én meg megmondtam , hogy én csak segítetem neki úgyahogy ő szokott anyának. Amikor ez az " eszmere csere" lefolyt ott ült anya háttul és csak vigyorgott majd otthon megmondta , hogy jól tettem .
2020. dec. 23. 10:55
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
17: az összes "reee a nők nem tudnak vezetni menjetek vissza a konyhába" emberre.
2020. dec. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!