Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Romákból minden esetben kijön...

Romákból minden esetben kijön a romaság?

Figyelt kérdés
Egy magyarnak roma barátai vannak, akkor a romáknál csak idő kérdése és kijön belőlük a roma "vér"? Haszonból barátkoznak a romák magyarokkal, vagy őszintén, érdek nélkül?
2020. dec. 22. 15:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%

Hát nekem az a tapasztalatom, ha kicsit is közvetlenebb vagyok velük, akkor már elkezdik a kötekedést, arcoskodást, próbálnak ledominálni, persze ilyen jópofa stílusban, de nekem nagyon taszító. Gyakori, hogy egészen pitiáner dolgokban hazudnak.

Volt már kétszer is olyan, akivel semmi baj nem volt, de aztán elég részegen megjelent előttem, és indokolatlanul ellenségesen viselkedett, mintha nem is önmaga lett volna.

Ezek a tapasztalatok a rendesebb, dolgozó romák közül voltak, a többiről kár is említést tenni.

Szóval én mindig igyekszem megtartani a távolságot, soha nincs jó vége a barátkozásnak.

2020. dec. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Sőt, még a magyarokból is ki tudják hozni. Ismerek ilyet. Magyarnak született, de a rossz társaság miatt már csak a bőrszínében különbözik a tesóktól.
2020. dec. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Másoodik válaszoló, megtennéd hogy ezt kifejtenéd? Érdekes amit mondasz.
2020. dec. 22. 15:32
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanaz a kötözködő stílus, alpári szóhasználat, ordítozás, minden ugyanaz, csak épp nem született romának a pali. Közöttük szocializálódott, teljesen beolvadt a putris szubkultúrába.
2020. dec. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Tapasztalataim alapján igen, valamilyen módon mindegyiknél előjön a vére előbb vagy utóbb. Ismerek nagyon tróger oláh cigány családot de azoknál mondhatni természetes ahogy élnek, viselkednek. De ismerek nagyon rendes, dolgos, becsületes cigány családot is, akik maguk is utálják a cigányokat, mégis néha kiesnek a szerepükből úgymond.
2020. dec. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor van arra esély, ha valaki romákkal barátkozik, atveszi az értékrendjüket?
2020. dec. 22. 15:36
 7/22 A kérdező kommentje:
De jókat írtok, köszönöm! Az oláh cigány nők milyenek? Az egyik barátomnak a fejét egy ilyen típusú roma nő bolondította meg. A barátom konkrétan nincs jobb szavam rá, de elfajzott lett.
2020. dec. 22. 15:38
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
5-ös vagyok: sajnos nagynéném bekerült 17 évesen abba a bizonyos putris oláh cigány családba, most már elmúlt 40 de már régóta teljesen olyan mint ők. Ha nem tudnánk, hogy magyar akkor cigánynak hinnénk.
2020. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy az oláh a legrosszabb és legveszélyesebb fajta. Én igyekszem őket annyira elkerülni, hogy a helyedben amíg a barátod azzal a nővel van inkább őt is hanyagolnám.
2020. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem feltétlenül. Ismerek romát családbarát, és semmi gond nincs vele.
2020. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!