Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Romákból minden esetben kijön...

Romákból minden esetben kijön a romaság?

Figyelt kérdés
Egy magyarnak roma barátai vannak, akkor a romáknál csak idő kérdése és kijön belőlük a roma "vér"? Haszonból barátkoznak a romák magyarokkal, vagy őszintén, érdek nélkül?
2020. dec. 22. 15:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%
Én eladóként pislogtam nagyot, amikor bejárt hozzám már egy ideje egy roma nő, mindig nagyon kedves, normális volt, tudott normálisan kommunikálni, aztán egyszer egyik ismerősével jött be(ő se a mai napon barnult) és olyan dumát lenyomtak egymás között, a kapanyél kilógott a szájukból, ordítva beszéltek stb. Én meg csak néztem, hogy ez most ugyanaz az ember?:D
2020. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy hiába mondjuk neki többen is, hogy óvatosan azzal a roma nővel (és nem a romaságával van baj, hanem a foglalkozásával, az pedig az ősi szakma) foggal körömmel védi, hogy ő jól ismeri azt a nőt. És tényleg elfajzott lett az értékrendje, alig párán állunk már csak szóba vele.
2020. dec. 22. 15:50
 13/22 anonim ***** válasza:
41%
Na majd jól összeveri a stricije a haverodat.
2020. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%
Mióta van eggyütt a csajjal?
2020. dec. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Állítólag 5 éve ismeri, meg az egész családját szintén. Teljesen mindegy ki mit mond neki, totál elment az esze, és szetintünk (akik még szóba állunk vele) nagyon rossz vége lesz ennek. Annyit tudunk hogy mivel etette be, de ő meg el is hitte.
2020. dec. 22. 16:04
 16/22 anonim ***** válasza:
70%
És mi volt az? Amúgy a haverodnak is van ám egy gusztusa.
2020. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Hogy a "munkát" külön választja az érzelmektő, a kuncsaftokkal a szex csak szex, de vele más, mert akkor éezelmeket is visz bele. Nekem kb a gyomrom forog, nem tudom nem értem az övé hogy képes ezt elviselni. A normális nőket akik szimpatikusnak tartják, egyszerűen semmibe veszi. Mondjuk ezek után valszeg normális nőnek soha többet nem kellene. Azt hiszem én is megszakítom vele a barátságot, mert ez az elfajzott értékrend nekem nem fér bele a barátságba.
2020. dec. 22. 16:14
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, ahol lakom a lépcsőházban, pont a fölöttem lévő emeleten él egy roma család, csendesek, van egy aranyos kiskutyájuk is, nem kötekedők, nincsenek eladósodva (az éves lakógyűlés előtt szoktunk kapni egy dokumentumot arról, mi lesz a téma a lakógyűlésen, meg hogy ki hogy áll a közös költséggel), szóval feltételezem, dolgoznak is. Tudom, hogy vannak problémásak is, olyanra is láttam példát.
2020. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
80%

nem lehet azt állítani az életben, hogy 100%osan, de 99%ben igen, előjön belőlük a cigány.


Ha fehér emberek között nevelődtek egytől egyig, talán nem.

2020. dec. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
60%
Atttól függ,hogy hol nő fel az a roma.Szerintem egy magyar is lehet alpári,sőt...Szerintem nem minden roma olyan szörnyű,hanem a nagy átlag.Pont emiatt megy az általánosítás anélkül,hogy ismernék azt a romát.A barátod pedig majd rájön egyszer,hogy kivel jött össze.Ez a fajta akivel van a legveszélyesebb egyébként.A romákról még annyit,hogy nem tehetnek arról,hogy alpári környezetbe születnek ki tudja hanyadik gyerekként akit a legtöbbször csak a több családi pótlék miatt szülnek sajnos.Ezeket a gyerekeket szívből sajnálni kell,már ha erről van szó.A másik fele pedig célokkal rendelkezik amiket kitartó munkával és tanulással el is ér.Sokat számít hogy hol szocializálódnak.
2020. dec. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!