Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állandóan elégedetlen vagyok...

Állandóan elégedetlen vagyok az életben valamivel úgy, hogy van családom, 2 szép gyerekem, szép lakásom, autóm, miért kell mindig több és több?

Figyelt kérdés
Vagy azon kattogok, hogy másik autó kellene vagy a lakás helyett ház, de ha az eszemre hallgatok akkor minek mert másnak ennyije sincs. Csak azt lehet mindenhol látni, hogy sok mindenkinek szép új autó, nagy ház. Mi nem élünk luxusban, de nagyjából meg van minden. De mindig többre vágyok. Miért?
2021. jan. 3. 14:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló gondom van ,de nincs gyerekem se saját lakás.

Szeretnék többre jutni, de nem megy..

2021. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%

Ne foglalkozz másokkal, kérdező. Természetes, ha többre vágysz. Miért ne?

A kérdés az, hogy mit tudsz MEGTENNI azért, hogy ez megvalósuljon?

2021. jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%
Mert magyar vagy. Soha semmi nem jo.
2021. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
35%

#8 te sem vagy vele, szóval honnan tudhatod, hogy tesz?!


Én onnan tudom, hogyha tenne és nem elinná a pénzét, akkor márt rég nem volna hajléktalan.

2021. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"Közönyös a világ...az ember

Önző, falékony húsdarab,

Miképp a hernyó, telhetetlen,

Mindig előre mász, s harap." - írja Arany.


Mindig több és több kell, soha nem leszünk elégedettek. Új lakás, új kocsi? És jobb lesz? Egy percig örülsz. "Bezzeg X-nek Maseratija van..." És máris beborul minden. Van, akinek soha, semmi nem elég jó. Mi végre az egész akkor?

2021. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%
14.:Én is voltam az.Ez elég?Laktam velük a szállón,együtt voltunk az utcán.Tudom hogy miket tesznek,és miket nem,hogy valamelyikük,intelligensebb mint sokan mások,van aki tesz érte és próbálkozik,eljár dolgozni,van aki már csak iszik,ha tarhál pénzt egyből piát vesz,utána cigit,van aki ennivalót vesz és dohányt,a többit félrerakja,van akinek állata is van,és őróla is gondoskodik.Amiről te beszélsz az amit te látsz,amiről meg én az az amit én láttam és tapasztaltam.Ennyi.
2021. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
34%
Ez valodi magyar mentalitas.
2021. jan. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!