Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire tapasztaltátok,...

Mennyire tapasztaltátok, középiskolában és egyetemen mennyire jellemző a másik szekálása, csúfolása, lejáratása ? Volt részed bullyingban ? Internetes zaklatások mennyire jellemzőek ?

Figyelt kérdés
Volt, hogy valakit durván kipécéztek, kicsináltak ? Részese voltál ennek ? Az ilyen emberek miért ilyen gonoszok ?

2021. jan. 3. 23:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
62%
Az a poén az egészben, hogy a kérdező kíváncsi, hogy mennek a dolgok manapság. A kérdező nem egy fiatal ember, szerintem vastagon középkorú. Annak ellenére, hogy dől belőle a gyűlölet és a butaság, ez kivehető. Így szerintem még cudarabb az, amiket ide okádott. Ha még egy félő, rinyáló gyerek lenne azt mondom rendben. De így........
2021. jan. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:

Ez inkább általános iskolában jellemző.

Középiskolában is előfurdul, vannak későn érő gyerekek.

Egyetemen, főiskolán nagyon nagyon ritka. Nem merem kijelenteni, hogy soha nem fordul elő, de nem jellemző.

2021. jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:
57%
Volt. De inkább általánosban. Kisebb termetű, kövérkés gyerek voltam, be is találtak a menők. Meg is vertek párszor, csak úgy viccből. El vették a kajámat, hogy én már úgyis dagadt vagyok. Úgy 7.osztály körül kezdtem el megerősödni, sportoltam is, egy mokány erős gyerek lett belőlem, olyan vastagnyakú. Aztán később ezek közül a gyerekek közül, akik terrorizáltak, sokat megvertem ha találkoztam velük. Kicsi volt a város, gyakran össze futottunk 😃
2021. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:
43%
Szépnek mondható csaj vagyok, de inkább átlag felsőbbhöz sorolnám magam. A szarkeverés mindig ment a hátam mögött, jellemzően inkább az orrommal próbáltak bántani, meg azzal, hogy buta vagyok, mivel mással nem tudtak piszkálni. Az egyetemen inkább a hátam mögött mentek a pletykák. Jellemzően olyan lányoktól, akik rondák voltak és irigyeltek, illetve olyan fiúktól, akik nehezen emésztették meg azt, hogy a 80. qrva után egy 81.csaj nemet mert mondani neki. Hogy mit kezdek vele? Most még semmit. Volt olyan debil is, aki hazáig követett.
2021. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 A kérdező kommentje:

A pszichopaták, manipulátorok hazugságban élnek.


Nincs életük, csak egy hazug világuk, amiből egy szó nem igaz.


Őszintén sajnálom őket. Rajtuk nem lehet segíteni.... Betegek....

2021. jan. 4. 16:08
 56/86 anonim ***** válasza:
74%
Hihetetlenül ijesztő, amit a kérdező itt leművel. Sok beteg alak jár ide a gyakorira, de abszolút top1 jelenleg. Amennyire igyekszik magát áldozatként bemutatni és eközben elátkoz kb mindenkit. Hihetetlenül para és ő nevez mindenkit betegnek.
2021. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 A kérdező kommentje:
Én csak a pszichipatákra mondom ezt, nem mindenkire. Ők a nem normálisok.
2021. jan. 4. 16:39
 58/86 A kérdező kommentje:

A pszichopaták meg megkeresítik a normális emberek életét.


Önvizsgálatot kellene tartaniuk, de nincs lelkük sem, lelketlen agyatlan zombik.

2021. jan. 4. 16:46
 59/86 anonim ***** válasza:
58%
Kezdek félni màr a csoporttarsaimtól lassan.
2021. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:
48%
#59 Félhetsz is. Összes gazdag parasztnak bent van a sötét, bunkó, alpári ivadéka.
2021. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!