Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy embernek hogy lehet...

Egy embernek hogy lehet magánélete teljes állás mellett ? Egy teljes állás teljes embert kíván, de közben ott a család is, vagy párkapcsolat. Akik 3 fronton harcolnak, hogy érik el, hogy munkában, és magánéletben is 100 %-osan topon legyenek ??

Figyelt kérdés

2021. jan. 13. 19:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

De mindkét fél szeretetet vár vagyis akkor kölcsönös azbönzőség, mindketten kapunk és adunk, vagyis meg minsig nem tűnik rossznak..

De még ha ez is igaz lenne, akkor sem írja felül semmi azt, hogy bármi a másik opció mindig a tapasztalattal és emberekkel teli életet választanám, akkor is ha ez önzőség, vagy hülyeség, vagy maga az eredendő bűn🤦‍♂️

2021. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
21: De azért adsz szeretetet, hogy a másiktól szeretetet kapj vissza. Ha nem kapnál, te se bíbelődnél ezzel.
2021. jan. 13. 21:43
 23/30 A kérdező kommentje:

Egy idő után rutin lesz, ha elmentek vacsorázni, rutin lesz a szex is, minden.


Meg a munka is, amikor a 226.-ik hülyét kell helyretenned a munkában.


A 24678. bevásárlás, a 2348.ik takarítás. Rutin, rutin, rutin.

2021. jan. 13. 21:49
 24/30 anonim ***** válasza:

Én ebből csak a munka és háztartás résszel értek egyet.

A gyermekem már 26 éves, de sosem lesz rutin. És ha lenne egy szeretett párom, őt sem unnám meg soha. Minden nap új élmény azokkal, akiket szeretek. Igen, a munka, háztartás, az egy szükséges rossz. Azt én muszájbol csinálom, sajnos nem a dologtalan haszonélvezö rétegbe születtem. A munkát próbálom minél kevesebb energiaveszteséggel letudni, a család, magánélet a legfontosabb. Nincs megfelelési kényszer bennem!

Egyébként 6 óra munka lenne ideális, pláne a magyar minimálbérért...

2021. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Egy párkapcsoatban pl olyan 3--5 év a rózsaszín köd, utána már csak eltűrik egymást.


A szülő már alig várja, hogy huszonéves gyerekét kidobja a lakásból, mert unja és idegesíti őt.


A munka pedig nem más, mint modernkori rabszolgatartás és talán legegyszerűbb lenne az embernek felkötni magát.

2021. jan. 13. 22:27
 26/30 anonim ***** válasza:

Ahogy írták: szervezés és hozzállás kérdése. Valamint olyan család is szükségeltetik hozzá. Én 3 (igaz, már nagyobbacska) gyerekkel, teljes munkaidőben dolgozva, 46 évesen kezdtem el az egyetemet levelezőn, 49 elmúltam, mire végeztem - csúszás nélkül. A munkámban azzal foglalkoztam, otthon pedig a családomé voltam.

A tanulásban pedig támogattak, otthoni munkák alól tehermentesítettek, ha szükséges volt.

2021. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Amiket leírtál, nagy részben baromság. Attól mert te megunsz mindent még más nem. Nekem nagyszüleim pl 4 gyerek mellett ledolgoztak egy életet. 53 évig voltak házasok és az utolsó napig amit együtt töltettek olyanok voltak mint a friss szerelmesek. Mai napig vannak és ismerek ilyen családokat. Neked alapvetően a hozzáállásoddal van baj. A kommentjeidből sugárzik a negativitás, életkedv és motiváció nulla. Mindenben csak a rosszat meg a hibát látod és keresed. Így biztosan nem is fog sikerülni össze egyeztetned semmit semmivel, ha mindent egy pillanat alatt megunsz.
2021. jan. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Igen, 27-es, meguntam. Tudod mit untam meg ? Az emberi rosszindulatot és gonoszságot, a kicsinyességet.
2021. jan. 14. 00:56
 29/30 anonim ***** válasza:
28. Ha megtalálod az "igazit" hidd el nem fogod megunni egyről a kettőre. Persze egy kapcsolat igényli a törődést és vannak rosszabb napok de hozzá állás kérdése, hogy akarod e hogy működjön vagy eldobod mert meguntad. 27 voltam.
2021. jan. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Hálás vagyok, hogy nem egy ilyen ember mellett élve kell teljesítenem.
2021. jan. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!