Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önző vagyok? Megérdemeltem...

Önző vagyok? Megérdemeltem vagy nem kellet volna költekeznem?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz vizsgaidőszakon vagyok túl, és úgy gondoltam, hogy vásárolok magamnak 1-2 ruhadarabot, amiket már régóta kinéztem magamnak. Csak ritkán veszek magamnak ruhát, a vírus miatt amúgy sincs hová felvenni, de most úgy gondoltam egy pillanatig, hogy megérdemlem. Viszont most, hogy nézegetem őket itthon, szánalmasnak érzem magam és bűntudatom is van. Elvégre alap, hogy tanulok és sikerültek a vizsgáim, hiszen nem dolgozom mellette, úgyhogy minek ünneplek meg egy ilyen semmiséget? Ti visszavinnétek a ruhákat, vagy néha belefér ennyi?

2021. jan. 15. 19:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha normalis arban voltak es az anyagi helyzeted megengedi, ne legyen buntudatod. Viszont visszaviheted, vagy az egyiket, ha ugy erzed, nem is orulsz neki annyira es nem is hordanad tulajdonkeppen.

Tul szigoru vagy magaddal, de azert jobban jarsz ezzel a mentalitassal.

2021. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!