Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki miatt már...

Van itt olyan, aki miatt már lett öngyilkos valaki?

Figyelt kérdés

Például rettentően szerelmes volt beléd de visszautasítottad, és olyan csalódás volt neki hogy öngyilkos lett. Vagy akár egy szakítást nem tudott elviselni és ezért választotta ezt az utat.


Közületek van olyan akivel történt ilyen? Milyen érzés volt, hogyan reagáltál a hírre hogy már nem él? Én utána miben, mennyire változott meg az életed?



2021. jan. 17. 10:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy miattam nem, de én vesztettem már el barátot ilyen miatt.

A pasi etette, hogy mennyire szereti, aztán egyik nap random megmondta neki, hogy csak hazugság volt, azért tette mert unatkozott. Így vesztettem el az egyik legjobb barátom...

Felfordult az életem, felkerestem azt a személyt aki miatt ezt tette, elmondtam neki, hogy mit tett.

2021. jan. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mamámat fenyegette meg papám, hogy ha nem megy hozzá, akkor felakasztja magát. Így mamám belement egy olyan házasságba, ahol a férj néhol részegen és agresszíven jött haza. Mindkét fél és a gyerekeik is károsultak, a család többi generációja se heverte ki azóta.


Mindket felet sajnálnám, azt is aki ilyen dolog miatt eldobott mindent, meg azt is, akinek emiatt egy egész életet bűntudattal kell leélni.

2021. jan. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak fenyegetett vele
2021. jan. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem. Volt parom rengeteg gyogyszert bevett, utolso pillanatban kimostak a gyomrat es igy tulelte. Termeszetesen nem tartom vele a kapcsolatot, evek ota egyutt voltunk mikor megromlott a kapcsolat, ezert szakitani akartam vele, majd reszegen telefonalt a kocsmabol hogy epp sorozik es gyogyszereket szed be. Majdnem 70 tablettat vett be.

Segitettem neki, meg hivtunk mentot, mert nem akartam ott hagyni, de mondtam neki hogy soha tobbet hozzam sem szoljon.

Utana mondta meg, hogy akkor megteszi ujra, es felvilagositottan hogy nem erdekel, mert ez az o dontose, es semmilyen korulmenyek kozot nem vagyok felelos ha megtortenne, felnott ember vagyok, jogom van kilepni egy rossz kapcsolatbol, ilyennel nem lehet a masik embert sakkban tartani! Ez mar evekkel ezelott volt, azota is zaklat neha, szoval el es virul, es nem kepes beken hagyni.

2021. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerelmi bánatból öngyilkosnak lenni nem normális. Ott akkor azzal is gond van aki ilyet tesz, és a csalódás az csak a közvetlen ok, de vannak bőven más problémák is.
2021. jan. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

#3 "Csak fenyegetett vele"

Nem volt ráírva, hogy ezt csak érzelmi manipulációként használja, vagy olyan jellem, aki ezt tényleg megteszi (felmenői között voltak öngyilkosok, simán lehetne gondolni).

És akkor így lehet választani, hogy nem megy hozzá, és kockáztatja, hogy ezért meghal egy ember, vagy belemegy egy olyan kapcsolatba, amiről már az elejétől fogva süt, a manipuláció, és hogy a másik fél az akaratát ilyen-olyan ferde vagy még ferdébb utakon érvényesíti.

2021. jan. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Engem főként az érdekel, hogy miután már megtörtént az öngyilkosság, hogyan viseltétek hogy már nincs többé, milyen lett az életetek? Mi volt az első reakciótok mikor meghallottátok?
2021. jan. 17. 10:41
 8/17 anonim ***** válasza:
34%
Miért érdekel ez ennyire? Inkább kérj szaksegítséget!
2021. jan. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ha valaki elutasít valakit akkor nem szereti, tehát érthető módon az illető halála sem hatja majd meg annyira. Persze lehet, hogy egy hétig rosszul érzi magát majd tőle, de aztán végül rájön, hogy nem az ő hibája, hogy a másik ilyen hülye volt, hogy szerelmi bánat miatt eldobta az életét, aztán ennyi, nem törődik vele többet, éli tovább az életét. Mert minek is bánkódna ezen. Senkitől nem várható el hogy sajnálatból együtt legyen valakivel.
2021. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

#9

Visszautasításnál igen, szakításnál már nem teljesen.

2021. jan. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!