Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki miatt már...

Van itt olyan, aki miatt már lett öngyilkos valaki?

Figyelt kérdés

Például rettentően szerelmes volt beléd de visszautasítottad, és olyan csalódás volt neki hogy öngyilkos lett. Vagy akár egy szakítást nem tudott elviselni és ezért választotta ezt az utat.


Közületek van olyan akivel történt ilyen? Milyen érzés volt, hogyan reagáltál a hírre hogy már nem él? Én utána miben, mennyire változott meg az életed?



2021. jan. 17. 10:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#8 Csak úgy szimplán érdekel. Még ősszel volt egy eset, a sulinkból az egyik lány szerelmi bánat miatt leugrott a tizedikről. Emlékszem utána kb egy hétig mindenkit úgy megrázott ez a suliból, még azokat is akik csak látásból vagy úgy sem ismerték a lányt.
2021. jan. 17. 10:58
 12/17 anonim ***** válasza:
79%

Olyan nincs, hogy valaki miatt öngyilkosok lesznek! Aki öngyilkos lesz, az saját maga miatt teszi, mert egy életképtelen lúzer, aki nem képes elfogadni dolgokat, és a másikra akarja kenni, még a halálát is!

Az ezzel fenyegetés meg egyenesen szánalmas.

2021. jan. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#11

Szerintem volt ott más megoldatlan dolog is, amihez jött a szerelmi dolog pluszba, és úgy már sok volt neki.

Egy szerelem mellett (ha az egészséges) az embernek azért van egy élete, és ha az jól működik, akkor nem hiszem, hogy valaki idáig jut. Ezért mondom, hogy szerintem nem csak a szerelmi bánat van ebben benne. Mit hozott otthonról, mennyire támogatják stb.

2021. jan. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#13 Nem tudom, de mikor ez az eset történt, a tanárunk mesélt egy sztorit kb 20 évvel ezelőttről, hogy az ő osztályába is járt egy gyerek, aki viszont tényleg csak szerelmi bánat miatt lett az. Végülis szerintem ha nagyon megvisel valakit akkor simán lehetséges.
2021. jan. 17. 11:35
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor is kell egyfajta gondolkodásmód hozzá. Pl hogy mindent egy lapra (emberre) tesz fel. És ha az nem jön be akkor ne is jöjjön be semmi, akkor már semmi nem kell. Lehet van benne túlidealizálás is. Hogy a másik olyan legyen, amilyennek ő elképzeli. És ha ne olyan, akkor kuka minden. Ha nem úgy történik, ahogy elképzelte, akkor kuka minden.
2021. jan. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fenyegetést már kaptam, de tett nem követte azt.
2021. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
71%
#12 Hát, igen nehéz elfogadni, hogy az anyád egy életen át vert, az apád zaklatott, a testvéreid utáltak, aztán bántottak az iskolában, később a barátaid elmondták, hogy mennyire értéktelen vagy, és nélküled sokkal jobban megvannak. De igen, életképtelen lúzer vagyok, csak azért, mert egy életen át alig éreztem szeretetet 😆
2021. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!