Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A dundi lányoknak hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dundi lányoknak hogy lehet barátjuk?

Figyelt kérdés

Nagyobb mellekkel kepzeljetek el.


[link]


Nem rosszból meg semmi, csak tényleg kivancsi vagyok. Hasonlo tulajdonsagokkal rendelkezem bar a mellem azert joval nagyobb es egyszeruen nem fer a fejembe hogy van egy baratom aki szeret es nem akar minden aron fele ekkorara fogyasztani.

Fura. Mas is van igy ezzel?


2021. jan. 24. 22:25
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
59%
Örülj ennek. Már többen vannak azok a pasik, akik nem a csontot preferálják. Aki így néz ki is lehet szexi, sőt még az élet is több benne, mint egy csontsoványba. Ló
2021. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
82%

Szerintem az arcon, hajon és a személyiségen is sok múlik.

Egyik barátnőm is kicsit dundibb, de akármerre megy tapadnak rá a palik, pedig tényleg azért van hasa, feneke meg jó erős karjai.

Ő talán annyira még nem az a kategória amelyet a kép ábrázol.

Az egyik volt osztálytársam viszont teljesen így néz ki, de neki is szép arca, haja, és jó személyisége van. Már évek óta együtt van a barátjával és boldogok, nagyon sok közös is van bennük.

2021. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
81%
A végére az a Ló, nem tudom hogyan került oda 😂😂😂😂😂😂😂😂😂bocsi.
2021. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
83%

A képen lévő hölgy egész csinos.


Nem mindenkinek jönnek be a vékony nők..

2021. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
40%
Persze, hogy nem akar fogyasztani, mert akkor a melled is laposabb lenne. :)
2021. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
82%

Vannak kifejezetten olyan pasik akiknek ez nagyon is bejön.Barátodnak is ezekszerint.. :)

(Speciál nekem is,ez még pont az kategória,számomra aki húsos,de nem nevezhető nagyon daginak,van mit fogni rajta :D )

2021. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
76%

Én is kb ilyen vagyok de G kosaras mellel, fenékig érő fekete hajjal, kék szemmel. Nagy seggel, hasam és combom is van hozzá.

85-90kg vagyok.

Mindig voltak pasik akiknek tetszettem, akkor is amikor kapcsolatban voltam

2021. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
59%
Persze, mindig is voltak olyanok akiknek a dagik jönnek be, igaz én nem szívesen néznék így ki, de ha választanom kene akkor is inkább ilyen test mint azok a lányok akiknek olyan a testük mint a gyerekeknek
2021. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
56%

Ez a csaj a képen szerintem Tom átlagos, egyáltalán nem dagi.

Ez még a csinos kategória.

Akinek a nagyon vékony lányok tetszenek annak ez már nyilván dagi de az átlagnak tökre belefer

2021. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
39%
Na azért na !!! Nincs semmi baj azzal ha valaki duci de azért ne hogy már ez átlag legyen 😃 a csinos jelző pedig megint szubjektív, de nem, ez nem átlagos testsúly bőven van rajta felesleg amit nem kell szégyellni de főleg nem letagadni
2021. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!