Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen szinten lennének a mai...

Ilyen szinten lennének a mai fiatalok ?

2021. jan. 26. 02:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, hogy az itt megjelenő kérdések között, sajnos, aránytalanul sok a primitív és aberrált, és ez sokat ront a portál minőségén.

De a fiatalember stílusa elég pocsék. Eljátssza az ócska celebstílust, amit ellesett a médiában. Ez sokat ront az egyébként értelmes célt szolgálni akaró kezdeményezésén.

2021. jan. 26. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Igen, sajnos.

Jópár válaszadónál kb hasonló élőlényt tudok elképzelni.

Bár nem tudom, ezek rosszabbak-e, vagy a fideszező, ellenzékező, stb nyugger politizálók.

2021. jan. 26. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Hát, eddig ismeretlen mélységeit mutatta meg a gyakorinak. Viszont az is igaz, hogy nem való neki a videó készítés. Alap például, hogy definíció közben nem használjuk azt a szót, amit definialunk. Szóval kineveti a rottyantásos kérdést, de nem tud rá válaszolni. Nem feltétlen hülye, de nem tudja magát kifejezni, ezért nem való neki az, hogy videóban akarja magát kifejezni. Mert nem megy.
2021. jan. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon eroltetett a stilusa ennek a YouTubernek. Mintha a 8-11 eves korosztalyt akarna szorakoztatni.
2021. jan. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 molnarmarcell21 ***** válasza:
20%

Egy videóból ne általánosíts. Nem szoktál látni idősebbeket megnyilvánulni fészbukon?


Az tény, hogy a fiatalabbak arányaiban képzettebbek az idősebbeknél, szóval inkább fordítva van, a mai fiatalok szebbek-jobbak-okosabbak-ügyesebbek az korábbi nemzedékeknél és ez így van jól :)


Én is ezt tapasztalom a környezetemben.

2021. jan. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
#5-os, sajat magaddal mondasz ellent 😂
2021. jan. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
5-ős Érzékeny a dolog tudtam nem kell magadra venni persze annak,abban a korosztálynak is meg vannak a maga (tudósai ).
2021. jan. 26. 07:22
 8/17 A kérdező kommentje:
5-ős nincs igazad!Idősek még megtudtak élni ha nem volt nyitva a bolt . Ti már nem .
2021. jan. 26. 07:24
 9/17 molnarmarcell21 ***** válasza:
38%
Aranyosak vagytok, de 40 éves vagyok. Hol mondok magamnak ellent?
2021. jan. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
9-es. Így már érthető. Szebbek-jobbak-okosabbak-ügyesebbek vagyunk nálad. Köszönjük az elismerést.
2021. jan. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!