Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a mai fiatalok?

Miért ilyenek a mai fiatalok?

Figyelt kérdés

Miért ilyen nagyképűek, undokok, beképzeltek? Miért kell 16 évesen cigizni, drogozni stb. Miért vannak ennyire elszállva maguktól?

Ez minek köszönhető? A társadalmi elvárásoknak vagy vmi másnak?

Tudom, hogy vannak kivételek, de sajnos egyre kevesebb.:(

18/F



2020. okt. 22. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Mert az előző generációk fiataljai mind angyalkák voltak? Ugyan már!
2020. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Ezt komolyan 18 evesen tetszik kerdezni? :D

Mit szolsz majd 20 ev mulva, amikor a 18-20 eves siman letegez, pedig a gyereked lehetne? :D

2020. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Azt vágod hogy 2 évvel fiatalabbakról beszélsz 😂 gyere vissza 10 év múlva
2020. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A kérdésre válaszoljatok, légyszi!

3-as a 16 éves csak egy példa volt!:)

2020. okt. 22. 22:40
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Válaszoltunk. Majd 20 év múlva tedd fel ezt a kérdést újra. 18 évesen ilyet kérdezni totál nonszensz.
2020. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy honnan veszed, hogy drogoznak? Ismered mindet? Én csomó huszon évest ismerek aki drogozik... Na bumm akkor mi van, ha hülye hát szíve joga.
2020. okt. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Ez a "mai fiatalok" dolog már az ókorban is gyakori volt:D szóval azt, hogy ezt érzed, teljesen normális. De hidd el, jó ember lesz a többségükböl, csak még fel kell nőniük.

Ilyenkor szeretem felhozni az orvos ismerősönet, aki tini korában azt mondta, hogy a 18.szülinapján szeretné, ha valaki kristályt (vagy ha lenne pénze kokaint) szívna fel a seggéről:D ami azért fun, mert már akkor diákönkormányzatban és ifijúsági szervezetben tevékenykedett, ballagáskor pedig kapott a gimitől egy díjat, amit az iskola legjobb diákja kap meg. Az csak hab a tortán, hogy azóta orvos lett:DD azaz rezidsen(?) jelenleg vagy valami ilyesmi, azt nem tudom pontosan sajnos.

Amúgy jogász bulikról meg külön sztori lenne beszélni, apum bíró, unokatestvérem ügyvéd és voltam egy két buliban, ahol igen magas tiszteletnek örvendő öltönyös emberek itták hulla részegre magukat, egyetemi bulik meg mégjobbak voltak, oda unokatesóm révén kerültem be.

Szóval nem számít, hogy milyen vagy/voltál tiniként és az sem, hogy milyen vagy felnőttként, mert egy a fontos, hogy a szakmádban viselkedj megfelelően és rendelkezz a kellő tudással is természetesen. A magánéletedben pedig azt csinálsz amit szeretnél, csak ha olyan a munkád, akkor lehetőleg privátban csináld a dolgaid.

2020. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%

Azt én is aláírom, hogy nem 14 évesen kell elkezdeni, hanem inkább 18 éves kora után kezdjen el kipróbálni dolgokat, mert akkor legalább nem a szülő van lenézve... Az egyetemi évek meg persze a hatalmas bulikról híresek a különböző szerekkel, melyek ha tiszták és MÉRTÉKkel vagy kipróbálás szintjén vannak fogyasztva, akkor sok kárt nem okoznak.


A nagyképű, undok, beképzelt részt én sem értem, pedig szeretném. Na meg az undorító csücsörítős stílust meg a divatb.ziságot. Ezektől konkrétan hányingert kapok.

2020. okt. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Kristály, minden jöhet
2020. okt. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Ez inkább picit olyan mintha azt akarnád jelezni, hogy mennyivel különb vagy mert pl nem vagy benn ezekben a dolgokban.


Viszont egyszer fiatalok, kiélik magukat, aztán ennyi, anno mi sem voltunk különben nagyrészt, mégis mindenki normális ember lett.

2020. okt. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!