Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amugy tudtátok, hogy az...

Amugy tudtátok, hogy az "itteni" emberek szembejönnek veletek az utcán is?

Figyelt kérdés

Lehet épp mögötted áll a sorban, lehet épp ő szolgált ki a postán, szerelte meg a kocsid, stb. Bizony.

Azért mondom csak mert van ez a szemlélet h gyakorin csak idióták vannak, mintha vmi szekta vagy ilyesmi lenne, eleve te is itt vagy és épp ezt olvasod. Durva.


2021. jan. 26. 11:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
A nagy része aki egész nap itt van, azok biztos hogy ki se mozdulnak. Munkanélküli vagy nem tudom.
2021. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%
És mielőtt valaki le szól én csak néha benézek mobilról.
2021. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem idióták, csak idiótán viselkednek. Anonim fórumokon sokan kivetkőznek önmagukból, és kiöntik másokra a saját frusztrációikat.
2021. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy tudtad, hogy az utcán is vannak ostoba idióták? Nem is kevés ami azt illeti, szóval bár lehet, hogy ez neked nagy felfedezés, az emberiség okosabb felének már rég leesett.
2021. jan. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hát igen, nekem még csak most esett le. Kimentem az utcára és akkor világosodtam meg. Korábban nem tűnt fel h énis gyakorizok, pedig sokat vagyok utcán. Dehát ilyen ez :D
2021. jan. 26. 11:18
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Persze, tudtam, de ez így van a gyilkosokkal meg az erőszaktevőkkel is, lehet pár perce a boltban melletted vette le a polcról a savanyú uborkát.
2021. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%

Valószínűnek tartottam.

Ahogy rólam sem gondolja senki, hogy gyakorizok. Hajnalban felkelek, bejövök munkába, ha uncsi van, itt vagyok. Délután élem az életem, majd este ismét itt vagyok. Érdekes jelenség. :D

2021. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
A facebook is tele van idiótákkal, a valóságban mégsem látod mindenkin.
2021. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a legrosszabbja az utcán sem a vidám, cseverészős, barátokkal lógós fajta. Inkább az, aki magába fordulva, szótlanul megy, nem néz senki szemébe, nem is köszön. Ugyanis a trollok mind mentális betegek tele negatív érzelmekkel, akik a trollkodással további negatív érzelmeket keresnek.

Ebben élik ki a magányukat, mert így legalább reakciót váltanak ki a többi emberből.

2021. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
30%
A való életben azért ott van a társadalmi nyomás, hogy a kimondott szónak következményei lehetnek. Itt név nélkül szabadon garázdálkodhatnak, nem válogatják meg úgy a szavakat, mint élőben.
2021. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!