Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amugy tudtátok, hogy az...

Amugy tudtátok, hogy az "itteni" emberek szembejönnek veletek az utcán is?

Figyelt kérdés

Lehet épp mögötted áll a sorban, lehet épp ő szolgált ki a postán, szerelte meg a kocsid, stb. Bizony.

Azért mondom csak mert van ez a szemlélet h gyakorin csak idióták vannak, mintha vmi szekta vagy ilyesmi lenne, eleve te is itt vagy és épp ezt olvasod. Durva.


2021. jan. 26. 11:06
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Attól még a következmények nem maradnak ám el
2021. jan. 26. 12:22
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami illegálisat csinál, akkor esetleg lehet következménye. Különben ha csak bunkó, akkor max lepontozzák.

Még ha ki is rúgják az oldalról, közel sem olyan súlyos, mintha például megvernék.

2021. jan. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

És honnan tudod, hogy aki kiszolgál a boltban, vagy mögötted áll a sorban, nem egy végtelenül ostoba ember-e, aki - akár gyakorizik akár nem - ha véleményt mondana, ugyanolyan ostobaságokat mondana, mint amiket itt olvashatunk Hangsúlyozom: nem mindenkitől!

Én a buszmegállóban meg a buszon szoktam figyelni az embereket. Van sokféle, de ott is megvan az a réteg, amelyikre az "emberszabású" jelzőt is hízelgőnek érezném.

Sőt, vannak FB-ismerősök (régen egy munkahelyen dolgoztunk, esküszöm, ők jelöltek be, én csak visszajelöltem!), akik olyan ocsmány politikai propagandát nyomatnak orrba-szájba, hogy addig egy többé-kevésbé normális embernek gondoltam őket, de azóta.... Pedig ott nincs elbújás, pontosan tudom, kik ezek az emberek!

2021. jan. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Itt 100 %, hogy nem.
2021. jan. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, de szerencsére annyira sosem kerülök közel a többséggel, hogy beszéljek is velük. Ezen kívül pedig más körökben mozgok.
2021. jan. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
94%
Felőlem szembejöhetnek egész nap az utcán, ugyanúgy szarok rájuk élőben is mint itt :D Szerintem ha valaki magára vesz bármit amit itt olvas, megsértődik, megbántódik vagy tényleg bármilyen jelentőséget társít az itt olvasottaknak azzal elég súlyos problémák vannak.
2021. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak néha vagyok itt, mást is csinalok ha éppen nem kommentelek.
2021. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Akik mentegetőznek, miért teszik?
2021. jan. 26. 13:52
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

#11:

Na és mik lesznek azok a nagy következmények? Lenullázzák a válaszait? Kitiltják a Gy.k.-ról? Mert ettől nem fog megijedni, pár perc alatt csinál új reget és annyi.

2021. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
1× volt, hogy egy nő valóban GYK-zott a vilin, láttam.
2021. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!