Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zavarnak a transzneműek?

Zavarnak a transzneműek?

Figyelt kérdés
Jómagam is az vagyok, kíváncsiságból kérdezem

2021. jan. 28. 15:00
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
22%
Amíg nem tolják a képembe, hogy milyen betegek, addig nem.
2021. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
82%
Engem egyáltalán nem :)
2021. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
39%

Nem jó a kérdés. Minden fogyatékosságot elfogadok, mint létezőt. A gyógyításukat tartom észszerűnek.

Nincs "transznemű", mint 100 féle gender sem létezik.

A nemet a genetika már a fogantatáskor meghatározza, amin változtatni semmiképpen, semmiféle idelógiákkal, divatokkal, operációkkal nem lehet. Gyakorlatilag szellemi fogyatékosságot a normalitás szintjére akarnak emelni, erőszakkal. Az erőszak, az agresszivitás, a genderfasizmus zavar.

2021. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
32%
Látom itt csak az a válasz a "jó" válasz, aki egyértelműen nemet ír :) vicces
2021. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
74%
Nem. :-)
2021. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Aki szerint reklámozom magam, annak elmondom, hogy nem látszik rajtam, és pont az ilyen vélemények miatt, csak pár ember tudja rólam.
2021. jan. 28. 15:05
 7/51 anonim ***** válasza:
68%
Párom is az (illetve nem egészen, de olyasmi) így fura is lenne, ha zavarna :)
2021. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
64%
Úgyis le leszek pontozva. Ameddig nincs a pofámba tolva, addig oké. Amíg normálisan el lehet az illetővel beszélni oké. De amikor már erőlteti, hogy ő transz és ez a normális.. na, az már nem.
2021. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 Metionin ***** válasza:
95%
Nem. Évekig buszoztam együtt egy nőnek öltöző fickóval, szerintem az első évben észre se vettem hogy férfi. Valahogy nem tudok ezzel foglalkozni, ha valaki úgy érzi jól magát, akkor tőlem éljen ahogy akar.
2021. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
88%

Nem zavar.


Amit nem feltétlenül tartok helyesnek, ha valaki nem a biológiai neme szerint vesz részt sportversenyen. Ugyanis itt az előny nem az illető fejében eldöntött nemtől függ, hanem a tesztoszteron és egyéb hormonok szintjétől meg a testfelépítéstől. Így a tanszneműek, ha valamilyen átalakítás, hormonkezelés is történt rajtuk, egyik kategóriába sem passzolnak tökéletesen.


Az élet összes többi területén nem látok ezzel problémát. Igaz, számomra az emberek neme alapból nem olyan fontos dolog.

2021. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!