Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zavarnak a transzneműek?

Zavarnak a transzneműek?

Figyelt kérdés
Jómagam is az vagyok, kíváncsiságból kérdezem

2021. jan. 28. 15:00
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
88%
Nem
2021. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
87%

Engem legfeljebb zavarba hoz, hogy adott szituációban részemről mi az elvárható közeledési forma, ha a kollégám Tamás, miközben Timinek szólíttatja magát és tűsarkúban jár, operálva még nem volt, de a női slózira jár.

Akkor már inkább a homoszexualitás, az legalább egyértelmű.

2021. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
56%
Maguk a transzneműek egyáltalán nem zavarnak. A velük kapcsolatos propaganda már egy bizonyos fokig igen.
2021. jan. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
71%
Nem zavarnak, mivel egyet sem ismerek, de nagyon sajnálom az ilyeneket, borzasztó lehet.
2021. jan. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
92%
Engem semmiféle másság nem zavar,amíg az emberek úgy viselkednek,hogy az a többi embert nem feszélyezi.
2021. jan. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
90%
Nem zavar
2021. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
91%

Nem zavar.


Legtöbb esetben nem lehet látni. Ha igen, sem zavar igazából csak valamilyen szinten lesokkoló egy erősen férfias arcot, hangot hallani női ruhában.


Volt már, hogy este egyszer megijedtem egy ilyen találkozáskor.


... de még ezek az esetek sem zavarnak, csak mivel ritkán találkozni vele, furcsa így hírtelen sokkoló tud lenni.


Párkeresésnél mivel van bennem egy kicsi biszexualitás, így ha egy transznemű nő nagyon nőies és külsőleg nem megmondható róla hogy férfiként született, nem feltétlenűl lenne deal breaker ha transz.

2021. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
68%

Furcsálom őket, de nem zavarnak.

Egyszerűen egy olyan dolog amit nem láttam, nem ismerek, ezért furcsa és érdekes.... meg egy picit izgató.

2021. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
31%
Alapvetően nem zavarna, ha nem várnák el, hogy a többség alkalmazkodjon hozzájuk. Például aki férfinak született, az be ne jöjjön a női öltözőbe, mert ugyanúgy nem nő.
2021. jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
89%
Nem zavar. Számomra olyan természetes mint hogy valaki hetero, cisznemű, meleg, vagy biszex. Mindegyik ember...mindenkivel ember módjara kell bánni.
2021. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!