Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zavarnak a transzneműek?

Zavarnak a transzneműek?

Figyelt kérdés
Jómagam is az vagyok, kíváncsiságból kérdezem

2021. jan. 28. 15:00
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
65%

Abszolút nem zavar. Őszintén szólva maga a kérdés is furcsa: miért zavarna?


Pár furcsa hozzászólást olvastam. Nagyon érdekelne, hogy:


1. Hol lehet hozzájutni azokhoz az erőszakos propagandákhoz, amikről folyton beszéltek? Régóta van kapcsolatom LMBTQ csoportba tartozó emberekkel, de életemben nem hallottam ilyen agresszív propagandáról sehonnan. Nem lehet, hogy csak egymást uszítjátok álhírekkel? :o)


2. Ha soha nem tudjátok leírni az LMBTQ-t, miért nem kerestek rá mielőtt írtok? Olyan erőltetett mikor azt írjátok pl. hogy LMBTQXYZ.


Azt gondolom, hogy senkinek semmi köze sincs ahhoz, hogy egy másik embernek mi található a lábai között. Ahhoz sem, hogy mennyire néz ki férfinak vagy nőnek. Azt a kitartó érdeklődést sem értem, amivel egyesek megpróbálják kielemezni, hogy egy transznemű emberen vajon látszik-e, hogy milyen nemmel anyakönyvezték születésekor.


Szerencsére az ilyen emberekből folyamatosan egyre kevesebb van, ahogy a fiatalabb generáció lecseréli a kevésbé empatikusakat, ez is meg fog oldódni magától. Mint ahogy már nem üvölt le egy hosszúhajú srácot egy random járókelő, csak mert "lányos a haja miatt".

2021. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
38%

#41

Tényleg nem érzed a túlzó lmbtq propagandát?


Azt a pátoszos fedhetetlen burkot a nédiábsn ami védi az lmbtq-ba tartozó embereket, miszerint rájuk vagy jót, vagy semmit lehet mondani?


Vagy nézzük meg a tavaj elötti, vagy az elötti wuróvíziós daéfesztivált, ahol mindenki vagy meleget, transzneműt, vagy valami más átlag normától eltérőt versenyeztetett, és a zsűrik túlzóan fölértékelték a produkcióikat.


Érdemes megnézni a konchita vurst évében, ő fölényesen nyerte a versenyt, pedig a zene messze középszerű volt a zenei előadása, azaz nem az énekéért, hanem a transzneműségéért kapta a díjat....

...az azt követő évben mennyivel ugrott meg a transzneműek, melegek, vahy melegekről szóló előadások számai. Ott zsűri döntés volt, és csak őket kelölték.

És hogy egy évvel erre ahol már a nézői szavazás is számított, mekkora szakadék volt a zsűrik pc hozzáálása, és a nézői szavazatok közt.


De amerikában is ez a helyzet.

Ha egy heteró akar játdzani egy transzneműt már akkor jön a tüntető tömeg.


Igen is hogy van lmbtq propaganda.

2021. jan. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2021. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
16%

9-metionin

Az téged jellemez, hogy annyira nem figyeltél, hogy "észre sem vetted". Pedig azért csinálta, hogy észrevegyék.

Meg a kóos világot, hogy az emberek átnéznek egymáson.

2021. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
12%

Aki azt mondja, hogy nincs propaganda, nézze meg, hogy milyen posztját törölte a fb a Rákaynak.


A transzneműekkel kapcsolatban a propaganda zavar, és hogy szerencsétlen embereket, gyerekeket használnak a céljaikhoz.

2021. febr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
80%

#45


Válaszod alapján nem tűnsz annak a tipikus, rosszindulatú hozzászólónak, úgy gondolom, hogy kifejezetten megérdemled, hogy valaki komolyan és őszintén válaszoljon neked és tisztázza a félreértéseket:

- igazad van, létezik propaganda

- nagyon erős pénzügyi lehetőségekkel rendelkező hatalom tolja az arcunkba

- szerintem is gyomorforgató, hogy a céljaik eléréséhez ártatlan gyerekeket is felhasználnak


A félreértés abban rejlik, hogy a propaganda nem az LMBTQ közösségtől érkezik, hanem a gyűlöletkeltésben politikailag és anyagilag motivált csoportok öntik ránk ezt a szemetet.


Az nem LMBTQ propaganda, ha egy óriáscég üzletpolitikája nem engedi az LMBTQ közösséget (vagy más kisebbséget) támadó publikációk széles közönség előtt való terjesztését a saját felületén.


A letiltás ellenére (szó szerint) semmibe nem került megnéznem Rákay úr propaganda-videóját, mert a kormányhoz kötődő média pillanatok alatt megosztotta. Vajon ez már benne volt az eredeti tervekben, hogy tudták, le lesz tiltva a Facebook által, és így áldozatként tudják mutatni magukat? Mi lehet az oka annak, ha a videót megosztó "független" kormánymédiában nem kérdeztek rá véletlenül sem az LMBTQ szervezetek esetleges ellenvéleményére?


Ezen propaganda-videó fő célcsoportja az ártatlan, a témában tájékozatlan néző. Vagyis az átlagember. Szövege jól kiszámolt, céltudatos, mintha pszichológiában jártas ember fogalmazta volna. Sajnos nem csak csúsztatásokat, de hazugságokat is felfedezni véltem.


Kifejezetten etikátlannak tartom, hogy rengeteg kisgyerek képét használták fel, hogy ezzel is irányítsák a néző érzéseit. A vágások manipulatívak, össze nem tartozó dolgokat igyekeznek egybemosni.


Nagyon profinak tartom a legyártott anyagot, nem egy sufniban hozták össze. Sajnos egy ilyen propaganda valóban képes komoly károkat okozni azzal, hogy hazug állításokat ültet el a kevésbé tájékozott nézők fejében, akik utána ártatlanul osztják tovább mint "hírt". Biztosan észrevetted, hogy a vágásokban nem maradtak ki ellenzéki politikusok képei. Mi lehetett a valódi cél?


Az emberek egymást uszítják álhírekkel, a nekik legyártott álhírekkel. Aminek politikai haszna van.


Korábbi kérdésemben arra kérdeztem rá, hol lehet fellelni az LMBTQ közösség propagandáját. Ha találsz ilyet, írd meg légy szíves. Én eddig sehol nem találkoztam vele.

2021. febr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
15%

46

Igen, benne volt az eredeti tervekben a Rákay videó elmentése, mondta a Rákay.

Nem volt benne hazugság, én is láttam. Még nem is volt elég széles. A korábban a témában véleményt mondó politikusok voltak benne.

Nem szabad elfelejteni, hogy 2009-ben milyen törvény volt készülőben.


A lmbt propaganda itt is jelen van, és minden kintről pénzelt civil szervezetben árukapcsolásként.


Engem különben nem érdekel a téma, csak nem szeretem, amikor támadják a rendet, csak azért, mert.

2021. febr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
88%

Nem állítom, hogy nagyon rászorulnék, de nem jönne rosszul némi pénzügyi támogatás.


Kiegyenesedett gerinccel élek, az erkölcsi morálom nem engedi, hogy hasonló propaganda anyaggal szerezzek magamnak bevételt, mert nem volnék képes utána a családom és barátaim szemébe nézni. Szégyellném magam az emberek tekintete előtt, akik az utcán felismernének.


De az LMBTQ kisebbséget boldogan támogatnám a méltatlan, aljas, gyakran dehumanizáló támadások ellen. Hol lehet erre a "kintről pénzelt civil szervezet"-re rákapcsolódni? Én is jobban szeretnék élni, segíts kérlek! Vagy akár az ellenzéki politikusok is tömnék a zsebem megrendelésekkel ha jelentkeznék náluk? Kérlek, mesélj még!

2021. febr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
11%

48

Bohóckodhatsz, de figyelmesen is olvashatnál, ott van a idézett szavak ELŐTT.


.

2021. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
21%

#46 az LMBTQ maga a propaganda.

Ez a betűsor nem a meleg, transz, stb emberek gyűjtőfogalma, hanem egy mozgalom neve. És ez az a mozgalom ami kihasználja ezeket az embereket.


Én támogatom a melegek házasságát, gyereket is vállaljanak, ha megfelelnek az örökbeadási követelényeknek...

De azt a túlérzékenyítő, szándékosan sértődésre épülő propagandát és politikai érzékenységet nem tudom elfogadni.


Amerikában már nincs szólásszabadság, európa bizonyos országaiban sincs, vagy kezd elveszni.

2021. febr. 23. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!