Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek azok az emberek...

Szerintetek azok az emberek (csak, hogy egy "népszerűbb" témát hozzak példaként), akik nem hajlandók lemondani a repülőutakról, bizonyos értelemben inkább értelmi fogyatékosok vagy pszichopaták bizonyos szinten?

Figyelt kérdés
Mikor nyilvánvalóan tudni lehet, hogy ez a típusú hobbi (sokszor elutazni jó messzi helyekre) nem fenntartható, akkor ez miért nem felfogható vagy miért nem méltányolható egyeseknek, akik egyébként tájékozottak és normálisnak tűnnek? Sokan még büszkélkednek is vele, mennyi helyen jártak és még hová terveznek menni...

2021. jan. 30. 23:37
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
33%
Na mi van, nem tetszett az a válasz a kos lelkednek, hogy azért állítasz be másokat értelmi vagy érzelmi nyomoréknak, hogy igazad legyen? Máshogy nem tudsz vitát nyerni, csak úgy, hogy lefokozol másokat, hm? Ennyire telik tőled? Aki nem a te igazad szerint él az hülye vagy pszichopata... Hát hogyne, kiscsillag...
2021. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
41, te ki vagy? Ez nem volt egy hasznos válasz. Akié az volt, azt pontoztam úgy, de mondtam is neki. Rajtad mit pontozzak? Már mondtam, hogy ez nem az én igazam, hanem tudományosan megállapított, erősen szennyező hobbi, az egyik legerősebb. Szóval, elég sokat érveltem itt, olvasgasd. Volt, aki egész értelmes dolgokat írt, felteszem, nem te voltál. Ha már aláírtad, kiscsillag, én Gábor vagyok. További jókat!
2021. jan. 31. 23:45
 43/49 A kérdező kommentje:

Közben egy másik (szintén környezetvédelmi jellegű) kérdésnél egy másik kérdezőnél az egyik válasz:


"Nem kell ennyire túlgondolni az életet. Az egyetlen célja az életnek, h jól érezzük magunkat, egyszer úgyis meghalunk. Nem érdekelnek a kongói kisgyerekek, sem az óceán, nekem is egy életem van, én sem fogom alábbadni. Ez van.


(Elnézve a trendeket, mások is így gondolkodnak, max nem mondják ki)"


Ezzel értek egyet magam is. Csak teljesen ellentétes hozzáállással, mintt a válaszoló. Ki a pszichopata? Akit a mellette lévő ember nem érdekel vagy akit magán kívül nagyjából senki? A vicc jut eszembe:

- Hölgyem, lefeküdne velem egymillió forintért?

- Persze!

- És ezerért?

- Mit képzel, mi vagyok én?

- Hogy maga mi, azt már megbeszéltük, már csak az árról vitatkozunk... :)

2021. febr. 13. 17:29
 44/49 anonim ***** válasza:
77%

"Ezzel értek egyet magam is. Csak teljesen ellentétes hozzáállással, mintt a válaszoló. Ki a pszichopata?"


Meglátásom szerint mindketten elég szélsőséges álláspontot képviseltek - kb. a két ellentétes pólust.

A megoldás sohasem egyik vagy másik végponton lesz, mert az emberek 90%-a nem fog tudni vele azonosulni.

2021. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:

Azt észrevettem én is, hogy azonosulni nem nagyon tudnak vele.

Mindenesetre, hogy újra a viccre hivatkozzak, nem tudom, lehet-e valaki félig örömlány. A két "szélsőséges" eset, hogy vagy az az ember vagy nem. Én vállalom a szélsőséget: félig se akarok érzéketlen lenni (mint a példa).

2021. febr. 13. 19:33
 46/49 A kérdező kommentje:
Fontos: nem az a gond, ha valaki (durva módszerrel) szennyezi a környezetet, hanem az, ha normálisnak tartja és nem is kívánna változtatni a szokásán.
2021. febr. 13. 19:35
 47/49 anonim ***** válasza:
engem megdicserhetsz nem utazom repulon. ennek tobb oka van: nincs ra penzem, nincs aki vigyazzon az allataimra amig tavol vagyok es vegul de nem utolso sorban nem szeretek utazni. se autobusszal se szekerrel se gyalog se biciklin. volt nehany hosszu repuloutam mivel a Fold tuloldalan elek , de azokbol egy kivetellel mindet muszaj volt megtenni nem hobbykent muveltem. De annak ellenere hogy vigyazok a kornyezetemre amennyire tudok nem torom magam halalra ezugyben sem. es a kornyezetszennyezes ilyen modja mint repules nem izgat es nem erdekel. szoval en ugy vagyok jofiu hogy semmi megfontolas nincs abban hogy azert ne utazzak mert a kornyezetet nem akarom szennyezni.legtobb embert pont annyira nem izgatja hogy a repulessel mit szennyez es mit nem mint engem. ellenben a ferjemmel mind a kettonknek kulon autoja van holott eleg lenne egy is. akkor most mi van?
2022. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
en nem szemetelek nem futok autogumikkal viszont ha tehetnem bizony repulnek meg tobb helyre mint eddig. es ezzel mi a baj?
2022. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
Semmi baj nincs ezekkel, semmi.
2022. jan. 27. 18:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!