Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az, ha fiatalon...

Normális az, ha fiatalon semennyire sem a bulizáson, iváson, meg ilyen dolgokon jár az eszem?

Figyelt kérdés

Most gimnáziumos vagyok, szinte az összes osztálytársam már 9. osztály óta elkezdett cigizni, minden hétvégén bulizni járnak, páran már drogoznak is, meg ilyenek. Meg egy csomóan az összes pénzüket ilyen dolgokra költik, egyik osztálytársam is nyert 64 ezret szerencsejátékon pár hete, és egyből azt mondta, hogy "hú de be fogok tépni ebből", meg osztályon belül állandóan megy az üzletelgetés doboz cigikkel, sorolhatnám. Iskola után pedig rögtön mennek az iskola melletti parkba cigizni.

Engem viszont ezek a dolgok soha nem vonzottak, pedig lenne lehetőségem is rájuk. Buliba is maximum 3 hónap alatt 1-2x megyek, cigizni pedig egyáltalán nem cigizek, és nem drogozok. Viszont nekem is van úgymond egy függőségem, több éve űzök egy technikai versenysportot, próbálom minden pénzem, időm ebbe fektetni. De az a gond, hogy sokszor már le is nézem az osztálytársaimat, hogy jaj ők hétvégén csak beb@szni mennek, mi meg a haverokkal megyünk külföldre edzeni, vagy éppen versenyezni, és hogy nekünk mennyivel jobb már, mintha hányásig innánk magunkat minden hétvégén. Szerintetek ez baj, hogy kezdem emiatt lenézni őket?



2021. jan. 31. 19:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
73%
Már nem azért,de ha lenézed őket,akkor igenis te magadat egy felsőbbrendű lénynek tartod.
2021. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!