Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok a klasszikus hibák,...

Mik azok a klasszikus hibák, amiket fiatalon elkövetnek az emberek élet és karrier szempontjából?

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 14:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha temetik magukat. Ha elkövetnek egy hibát, és úgy érzik, vége az életnek. Ha azt mondják fiatalon (még nálam a 35- beletartozik), hogy "ehhez már túl öreg vagyok", ezért nem kezdenek el dolgokat. Ha túl korán, meggondolatlanul vállalnak gyereket.
2021. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%

11 vagyok:

Karrierben hiba: ha nem gondolják át, mik akarnak lenni. Ha impulzívan ("szerelemből"), vagy pénz alapján valasztanak munkát, ezt pedig nem hangolják össze.

"Tanár leszek mert imádom a gyerekeket", aztán (saját tapasztalat) a gimis gyerekeknek sír hogy 120-at keres és az anyjával él, sehol nem tart az élete.

"Penzügyis leszek, azok sokat keresnek". Ahaaaa. Csak elfelejtik, hogy egy munkában nem csakúgy megkeressük a pénzt, hanem napi több órát töltünk egy olyan tevékenységgel, amit ha nem szeretünk nagyon hamar kiéghetünk benne.

Illetve ha már rosszul választottak, rossz szakmát tanultak, nem mernek váltani, olyan indokokra hivatkozva amit előbb is említettem "24 évesen öreg vagyok egyetemet elkezdeni", "jó lesz ez csak bele kell rázódni, majd megszeretem", stb.

2021. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%

Rossz emberekben bízik meg az ember

Túlságosan meg akar felelni mindenkinek

Önbizalom hiány ami abban mutatkozik meg hogy engedi magát irányítani az ember

Nem állsz ki magadért hanem ráhagysz mindenkire mindent és aztán csodálkozol ha a körülötted lévők elszemtelenednek és nem nézik semmibe sem a véleményed hiába tudod hogy igazad lehet

Lusta vagy tenni magadért bármit is,inkább siránkozol

2021. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%
Tanulás hiánya
2021. febr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
34%
Nem csajoznak,nem élnek, nem isznak.
2021. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Amit én elkövettem és a környezetemben többen is. Hagytam magam kihasználni. Jö munkaerő voltam, megbízható, felelősségteljes és ezzel visszaéltek az első munkahelyemen. A későbbi melóhelyeimen ez már nem volt így, de saját káromon tanultam. Alábecsültem a képességeimet.
2021. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, még csak 19 éves vagyok, de már most látom, hogy bánni fogom amilyen sok időt töltöttem egyedül, és hogy nem mentem senkivel semerre. Nekem nem jön össze sem a barátkozás, sem a párkapcsolat, hiába próbálkozom, engem kerülnek és kerülni is fognak az emberek.
2021. febr. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok időt töltöttem felesleges dolgok megtanulásával és túl sokáig toltam más(ok) szekerét. És elég későn értem meg, nőttem fel érzelmileg, személyiségileg.
2021. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!