Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi fogja visszaadni ezt az 1...

Mi fogja visszaadni ezt az 1 évet, amit a koronavírus elvett tőlünk ? És itt most nem kifejezetten a gazdasági dolgokra értem, hanem az 1 évnyi bezártság, elszalasztott idő, élmények, elmaradt találkozások, utazások stb...

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 19:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
27%
örülj neki, hogy nem háború volt....nagyszüleidnek, dédnagyszüleidnek ki adta vissza a fiatal éveiket amiket szegénységben , félelemben töltöttek?
2021. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
12%

különben meg , amíg a saját bőrödön vagy a közvetlen közeledben nem tapasztalod, hogy milyen veszélyes is tud lenni ez a vírus, addig könnyen siránkozol ezen az 1 éven, hogy nem bulizhattál....

nem értem komolyan néha az ilyen felfogású embereket...

2021. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
37%
Mit szalasztottál el ? Nem dugadtad magad rommá a sziget fesztiválon részegen vagy mi hiányzik neked😂
2021. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
23: Egyszer nem dugtam és egyszer sem voltam a Sziget fesztiválon. Részeg is már 3-4 éve, azóta nem iszom egyáltalán.
2021. febr. 6. 17:37
 25/31 A kérdező kommentje:
23: De az ilyen magadfajta alpári, suttyó embereket addig ütném, amíg mozog.
2021. febr. 6. 17:38
 26/31 anonim ***** válasza:
35%
Majd jön Gyurcsány jövőre és ő visszaadja. Minden magyar plusz egy évet fog kapni ajándékba halála előtt.
2021. febr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak annyit csinálnának a politikusok, hogy felállnának és bocsánatot kérnének: Elnézést kérünk, ezt elszúrtuk, feleslegesek voltak a korlátozások, olyanoknak hittünk, akiknek nem kellettek volna, de megpróbálunk legközelebb nem engedni a pániknak", akkor ezzel én már elégedett lennék. A probléma az, hogy a politikus sosem ismerik be hogy ha hibáznak, hanem egy mégnagyobb hibával próbálják az leplezni. Bár szerintem itt nem véletlen hibáról van szó, jódáspénzért elárulták a népüket. Mindegyik, pár kivétellel.
2021. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
50%
Kerdezo, mi is ugyanezt csinálnak a hozzád hasonló tudatlan, buta emberekkel :)
2021. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok mindent adott a vírusos időszak, végre volt időm önmagamra, nem csak folyton rohanás, munka, fáradtan hazaesni, szemétkaját enni.
2021. aug. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
47%

#26


Nem lehetne, hogy tőlem inkább elvegyen? :D


Amúgy meg nem értem mit veritek magatokat itt. Ahogy néztem a koronahelyzetet ami világjárvány a GYIK közössége 80%-ban Orbánnal és Magyarországgal azonosítja. Innentől ezt nem lehet és nem is érdemes kommentálni. Maximum azt, ami jogos, hogy talán nem így kéne kezelni a helyzetet, ahogy itthon.


A másik meg az, hogyha 2022-ben megválasszák a mix "ellenzéket", amire nem tudom miért "ellenzéknek" neveznek, holott éles ideológiai szakadékok vannak köztük, meg a valós összefogáson kívül még most is egymás ellen kardoskodnak -régebben meg közelharoztak... szóval, ha egy ilyen bandát megválasztanak a következő választás közben már ti is újra a Fidesznek tapostok, hogy váltson meg titeket Gyurgyány bácsitól, aki most a feleslége szoknyája mellől politizál -és kegyes módon megbocsátott a közelmúltban a Jobbiknak, ami már csak azért is vicc, mert az ősjobbik a MIÉP és a Fidesz támogatása mellett pont a Gyurcsány miatt alakult meg, majd szinte kizárólag ő volt az ellenségkép.


Hogy miért mondom ezt?

Ezért, ti a következő választásokon. (Ez a tömeg anno az MSZP-nek, most a Fidesznek tapsol)

https://www.youtube.com/watch?v=RifAjo05uLI

Ez Magyarország.

2021. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!