Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi fogja visszaadni ezt az 1...

Mi fogja visszaadni ezt az 1 évet, amit a koronavírus elvett tőlünk ? És itt most nem kifejezetten a gazdasági dolgokra értem, hanem az 1 évnyi bezártság, elszalasztott idő, élmények, elmaradt találkozások, utazások stb...

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 19:41
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Nem a vírusért felelődök, hanem az eszetlen korlátozásokról. Totál indokolatlan és logikátlan, Tesco nyitva van, de a mozi nincs, plázák nyitva vannak, éttermek nincsenek. Hol van ebben a logika ? Ja és a vírus csak éjfélkor fertőz ? Nyáron meg elment nyaralni ? Agyhalottak...
2021. febr. 4. 20:40
 12/31 anonim ***** válasza:
56%
Annyi de annyi helyen hallottam már ugyanezeket a kérdéseket és panaszkodást. Igen,teljesen igazad van. Semmi értelme és logikátlan. De sajnos mi nem tudunk ellene semmit tenni, mert nincs hatalmunk megváltoztatni a rendszert. Nem tehetünk mást, minthogy megpróbáljuk kihúzni és várjuk a feloldást. A szomorúság és a düh a helyzet miatt nem fog változtatni ezen.
2021. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
76%
Semmi.
2021. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
89%
Majd ha feltalálják az időgépet, amúgy nem feltétlen a vírus inkább a politikusok vették el.
2021. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
28%
Ezt sajnos be kell nyelnünk. #12 Jól leírta miért.
2021. febr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
6%
Ki vette el, szerencsetlen? A hatterhatalmak? Nagyon kivancsi vagyok, haboru utan mit szoltal volna. Ujraepites helyett kovetelted volna az elvett hat evedet?
2021. febr. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
67%
Személy szerint nekem nem volt üres az elmúlt 1 év. Igaz van sok dolog, ami elmaradt, kimarad, a nyár azért nem volt rossz. Ősszel és most is ugyanúgy járunk barátokkal túrázni, vagy összeülünk társasozni, megvendégeljük egymást. Sportolni is tudtam, a munkahelyemmel is stabil szerencsére. Persze hiányzik pár nap pihenés valahol máshol, a bálok, a lagzi, a koncertek, vagy egy sör a haverokkal a közeli pubban. Engem sokkal jobban megviselt az, ami tavasszal volt, hogy 3kor minden bezárt 5ig dolgozva a kaján kívül kb semmit nem tudtam venni, nézni, most azért jobban hagyják élni az embert. Remélem hamarosan vége lesz, mert én még elvagyok, de a sok vendéglátásból, turisztikából élőt nagyon sajnálom, mert anyagilag sokan egy életre tönkrementek.
2021. febr. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
50%
Jaj ki adja vissza ezt az egy évet megy picsogás világháború idején egy egész élet ment tönkre mi ez ahoz képest
2021. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Akkor menj vissza a világhbáorúba bazdmeg...
2021. febr. 6. 10:32
 20/31 anonim ***** válasza:
90%

#18

Mások szenvedése elgondolkodtató, de nem jelenti azt, hogy a miénket semmibe kell venni. Átértékelésre szolgál, nem arra, hogy egy másik rossz helyzetet ne tekintsük rossznak.

2021. febr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!