Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet, hogy boldogabb lennék,...

Lehet, hogy boldogabb lennék, ha nemet váltanék?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nőnek kellett volna születnem. Szeretnék sminket, műkörmöt, női ruhákat, női parfümöt hordani. Női nemiszervet, pasizni. A nőiesség minden velejáróját.

Időről időre azon gondolkodom, ha belekezdenék a nemváltásba talán egy sokkal boldogabb élet várna rám. Tudom hogy nem lennék igazi nő, de vajon mennyire közel kerülnék hozzá?

Nagyon félek, mert akkor kinevetnének, furán néznének rám, megvetnének az ismerőseim, a szüleim főleg. Megérne ennyit? Mi van, ha még jobban elszúrnám az életem? Tanácstalan vagyok...



2021. febr. 9. 00:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%
Ez komoly testképzavar, pszichológus/pszichiáter talán meg tudja oldani a problémádat.
2021. febr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
39%
Ha rám hallgatsz, inkább igent váltasz.
2021. febr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

A pszichiáter/pszichológus jó út, de nem azért ahogy a #1 gondolja.

Amit leírtál abból nekem elég komolyan transzneműnek tűnsz, amit ha egy szakember is megerősít, az egyrészt neked is egy megerősítés hogy ne magadban keresd a hibát, másrészt azzal már el tudsz indulni a tényleges nemváltás útján, ha úgy döntenél.

2021. febr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
98%
Ahoz pénz is kell
2021. febr. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%

3

A nemi inkongruencia létező betegség, BNO kóddal rendelkezik.

2021. febr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
98%
És nem is kevés, legalábbis ha a tényleges átmenetbe is belekezdesz, de én jelenleg pszichológusból sem tudok TB alapon olyat aki foglalkozik transzneműekkel :/
2021. febr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
A pénz nem lenne akadály
2021. febr. 9. 00:51
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Akkor hajrá nyisszantsd le a fütyid úgy se használod.
2021. febr. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
78%
Ez aztán kreatív volt #8, gratulálok.
2021. febr. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
100%
Látom beléd is sok intelligencia szorult. Olvass utána mielőtt ökörségeket írsz.
2021. febr. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!