Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet, hogy boldogabb lennék,...

Lehet, hogy boldogabb lennék, ha nemet váltanék?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nőnek kellett volna születnem. Szeretnék sminket, műkörmöt, női ruhákat, női parfümöt hordani. Női nemiszervet, pasizni. A nőiesség minden velejáróját.

Időről időre azon gondolkodom, ha belekezdenék a nemváltásba talán egy sokkal boldogabb élet várna rám. Tudom hogy nem lennék igazi nő, de vajon mennyire közel kerülnék hozzá?

Nagyon félek, mert akkor kinevetnének, furán néznének rám, megvetnének az ismerőseim, a szüleim főleg. Megérne ennyit? Mi van, ha még jobban elszúrnám az életem? Tanácstalan vagyok...



2021. febr. 9. 00:11
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
100%

Marmint tolem? Ha igen, akkor persze!


FTM voltam (19:13)

2021. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
72%

#17

Nem azt mondtam, hogy 80% öngyilkos lesz, ne forgasd ki azt, amit mondok, és ne csak ezt az aspektust szemléld, azt mondtam, hogy a többségük élete tönkremegy, ezt lehet még cifrázni, mert lehet az, hogy csak azután szembesül vele, hogy tönkrement (mutet után), mert az okot a nemében látta és a megoldást a mutében, eközben pedig egyátalán nem az volt a gondja, hogy milyen neme volt, hanem olyan, amit pszichológussal kellett volna megoldania, mert egyedül nem tudta feltárni a gondjának a forrását, mert tudattalan módon akadályozta magát abban, hogy feltáruljon előtte, mert a tudatalattija ezzel védte magát, hiszen nem volt rá felkészülve, hogy szembesüljön a valósággal, ezért érdemes pszichológushoz fordulni.

2021. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakembert keress, és segít összerakni hogy pontosan miként is érzel.
2021. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
88%

Fiúnak születtem,de már kissrácként is a suliban a lányokközött éreztem magamat igazán jól,a fiúkkal nem is voltam jóban,be sem fogadtak soha.

Transznemű lány vagyok.

Belül fullra lány,testileg félig fiú félig lány.

Ez azt jelenti hogy a lábaim formásak,hosszúak,full nőiek,a karjaim szintén vékonyak,teljesen lányosak.

MTF műtétem még nem volt.


Nekem nagyon nagy vágyam hogy nővé alakuljak át,biztos vagyok benne hogy sokkal jobb lenn az életem.

A szüleim nem is tudják hogy én valójában csajszee vagyok és nem fiú,de muszáj titkolnom.

2021. febr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:

Már az öngyilkosságon is gondolkodtam mert nem bírom már ezt sokáig hogy fiútestben kelljen csajként élnem.

Úgy szeretnék élni mint a többi nő,de sajnos erre jelenleg nincs lehetőségem és nem tudom lesz e bármikor is. :(

2021. febr. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
22: Nagyon elgondolkodtattál azzal, amit mondtál. Semmiképpen sem fogok meggondolatlanul dönteni. Áprilisban megyek haza, és akkor elmegyek egy megfelelő klinikára, hogy segítséget kérjek.
2021. febr. 12. 15:34
 27/29 A kérdező kommentje:

24: Én is lányok társaságára vágytam mindig :D Azt sem tudtam mit kellene beszéljek fiúkkal.. lányokkal valamivel könnyebben jött. Gimi utolsó évében volt két lány barátom, meg pár kevésbé közeli ismerős, akikkel néha váltottam pár szót.

Akkor gondolom szakembert sem kerestél még fel. Valamennyire dolgozol azon, hogy nőiesen néz ki? Pl. én növesztem a hajam és fogyózok. Ahogy tehetem lézeres szőreltávolítást is végeztetni fogok

2021. febr. 12. 16:02
 28/29 anonim válasza:
100%

185 cm magas vagyok, 69 kiló,bár most 72 sajnos de megyek vissza 69 kilóra.

Váltól kicsit lejjebb érő hullámos hajam van,amit vasalok néha,és ami festett világosbarna.

2021. febr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
50%

Most lehet, hogy felszinesnek fogsz gondolni, de a mennyire kerulhetsz kozel a celta nagyban fugg attól, hogy mennyire vagy noies ferfikent. Ha 185 centi 110 kg vagy, akkor valoszinuleg kozeleben sem fogsz kerulni a noiessegnek. Vagy ha nagyon markans az arcod.


Sok olyan transznemu van, akikrol egybol leszurheto, hogy ferfi volt. Akik mar elotte is noiesebbek voltam (alacsonyabb/vekonyabb, keskenyebb vallak, szortelen, stb...) azokrol szerintem nehezebb eldonteni hormonkezeles utan, hogy ferfinak szulettek. Persze az adam csutkad utana is arulkodo jel lenne.


Mindenesetre egy pszochologust meglatogatnek elso korben, ha o is megerositi ezt a gondolatot, akkor hajra, vagjal bele nyugodtan szerintem.

2021. máj. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!