Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet, hogy boldogabb lennék,...

Lehet, hogy boldogabb lennék, ha nemet váltanék?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nőnek kellett volna születnem. Szeretnék sminket, műkörmöt, női ruhákat, női parfümöt hordani. Női nemiszervet, pasizni. A nőiesség minden velejáróját.

Időről időre azon gondolkodom, ha belekezdenék a nemváltásba talán egy sokkal boldogabb élet várna rám. Tudom hogy nem lennék igazi nő, de vajon mennyire közel kerülnék hozzá?

Nagyon félek, mert akkor kinevetnének, furán néznének rám, megvetnének az ismerőseim, a szüleim főleg. Megérne ennyit? Mi van, ha még jobban elszúrnám az életem? Tanácstalan vagyok...



2021. febr. 9. 00:11
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
86%

Hallottam erről, és megoldható.

Már nem emlékszem, de asszem, valaki olyasféle embernek kell megerősítenie, ezt a "felfogást" akinek a megerősítése kell, egy ilyen műtéthez akár. Viszont ehhez elköteleződés kell, nem lehet utána visszalépni, A-tól a Z-ig át kell gondolni.

2021. febr. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
98%
Vannak pszichológusok, pszichiáterek akiknek ez a specialitasuk úgymond, amit te leirsz. Es nem begyogyszerezni vagy lebeszélni akarnak, hanem a benned felmerulo kerdesekben segitenek, akiket ide is kiírtál pl. Keress utana, utana pedig indulhatsz az uton, ha ugy dontesz végleg.
2021. febr. 9. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
49%

Azok, akik nemet váltanak, kb 80%-nak az élete tönkremegy, rengetegen lesznek öngyilkosok, szimpla statisztika. Nem rémisztgetni akarlak, csupán felhívni a figyelmet arra, hogy azért, mert te fejben elképzelsz valamit, hogy hogyan és miként lesz, amiről te álmodozol, az lehet, hogy egyátalán nem az ideális elképzelésed szerint fog lezajlani, ez pedig akkora törés, hogy nem is csoda, hogy ekkora arányban lesz katasztrófális az életüknek a kimenetele, az ebben a helyzetben lévő egyéneknek.

A dolgok pedig általában nem úgy zajlanak le, amilyen kimenetelt az ember a fejében lejátszik.

2021. febr. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
84%
Vágj bele. Egyértelmű. Egyúttal kiselejtezheted az életedből a férgesebbiket.
2021. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
86%
#13 ez ebben a formában nem igaz és félrevezető. Többnyire azok lesznek öngyilkosok akik el sem tudják kezdeni a nemváltási folyamatot a körülményeik miatt és végeredményben beleőrülnek, vagy akiknél valamilyen oknál fogva vagy elakad, vagy félresikerül a folyamat (pl. műhiba vagy hasonló).
2021. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
23%

#15

[link]

2021. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
84%
#16 nem tagadom hogy létezik ilyen de ez átlagban 1:1000 arányban fordul elő.
2021. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam, nagyon ritka aki megbánja. Csomó videót nézek, amiben transzneműek beszélnek
2021. febr. 9. 18:42
 19/29 anonim válasza:
100%

Huh, a parkereses az brutal nehez, de nem megoldhatatlan. :) A tobbi meg, ha ugy erzed hogy nokent boldogabb lennel, menj el egy szakemberhez ezzel, hogy kiderithessetek, valoban transznemu vagy.


Udv, es FTM

2021. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, hogy írtál és nagyon örülök, hogy itt vagy :) Kérdeznék tőled pár dolgot, ha nem baj :)
2021. febr. 9. 19:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!