Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi vesz valakit arra rá, hogy...

Mi vesz valakit arra rá, hogy öngyilkos legyen ? Az illető tudatában van annak, amit tesz ?

Figyelt kérdés

Tiszta tudattal teszi ezt ? Vagy tiszta tudatállapotban nem lenne képes erre ? Mit gondoltok erről ? Van olyan rokonotok, barátotok, ismerősötök, aki öngyilkos lett ?


Milyen traumákon kell valakinek keresztülmennie, hogy ezt az utat válassza, ezt a döntést hozza meg ?



2021. febr. 15. 13:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia kedves kérdező! Én nekem kb heti 1x megfordul a fejemben az öngyilkosági gondolat. Ennek nagyon sok oka kell hogy legyen. Egyébként én például sokszor vágyon a halálra és nem kellt bennem negatív érzelmet inkább örömöt érzek ha egyszer véget érhetne eza depressziós szorongásos időszakom ami évek óta tart. Egyébként sokszor motivált vagyok és úgy érzem jó lesz minden és hogy hogy hogyan fordulhat meg ilyen a fejemben de ha ismét megzuhanok lelkileg akkor beszűkül a látásmódom és nem találok más ennél gyorsabb megoldástt ...de ez nem egyszerű és nem lehet leírni ilyen rövid szavaknak...
2021. febr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
77%
Te jó ég 20-as... Egy meló lenne az utolsó, ami miatt megtenném ezt... Nem is tudok mit írni erre... te jó isten...
2021. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

3x próbáltam meg, teljesen tudatában voltam annak, hogy nem lesz visszaút. Nem sikerült, nem véreztem el/a kocsi megállt.

Nagyon sok minden történt előtte, ezek vettek rá

2021. febr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: az egészséges ember a haláltól fél, és szeret élni. Az öngyilkos pont fordítva van. Ő az élettől fél. Neki valamiért az élet a szenvedés és a halál a megváltás.
2021. febr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 DonVinton válasza:
szerintem több dolognak kell nagyon rosszul sikerülnie adott pillanatban,hogy az ember öngyilkosságra gondoljon komolyan.én most átélem ezt.anyagi eladósodás és egy nagyon komoly kapcsoltat elvesztése úgy,hogy 41 évesen ez volt az első komoly kapcsolatom.nincsenek erre szavak milyen érzés főleg,hogy egyre romló az állapot.3 hónapja tart de nem értem hogyan sikerült eddig is túlélni.pedig értékes ember vagyok jó beszélőkével,sármmal,csak egy elrontott fiatalkorral.nem vagyok rossz ember csak nagyon rossz szokásaim vannak.ha unatkozni kezdek olyan dolgokat teszek amik átlag embereket elriasztanak.sportfogadás nagy téten,alkohohol fogyasztás ilyesmi.a gödör alján vagyok,és attól félek ez még csak a kezdet.öngyilkosságon lehet gondolkodni vagy képzelődni rajta de a valóság mád.3 hete megpóbáltam,kifeküdtem az erdőbe részegen.nem sikerült megfagyni,mezitláb sétáltam 5 km haza 3 óra fekvés után annyira fájt a lábam.mert én buta mezítláb feküdtem neki.de megpróbáltam.legközelebb lehet sikerül ha nem szedem össze magam.
2021. dec. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!