Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is zavar, idegesít,...

Titeket is zavar, idegesít, amikor buszon egy 2-es, vagy 4-es ülésen leül melléd valaki, egy tök idegen, random ember ?

Figyelt kérdés

Főleg akkor nem értem, amikor lenne más üres hely is, de pont mellém teszik le a s*ggüket. Általában nyugdíjasok szokták ezt csinálni. Ha nincs üres hely, akkor meg álljon, senki nem halt még bele. Nekem eszembe nem jutna buszon, villamoson idegen ember mellé leülni.


Számomra ez fura. Idegen ember, nem is ismer, ne üljön mellém, nem vagyunk olyan nexusban, hogy leüljön mellém. Leszálláskor meg kászálódjak ki rajta keresztül, külön kérvénnyel...


Barát, meg családtag az más, de szerintem egy idegen valaki mellé leülni elég tolakodó dolog..



2021. febr. 18. 09:34
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
32%
Csak akkor, ha hapsi a személy, vagy egy idős nő, vagy egy dagi nő. Minden más eset okés lenne, bár ez nagyon ritka.(F)
2021. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
69%
Engem csak akkor zavar, ha sok cuccom van és hamarosan le kell szállnom. Ha nincs nálam szinte semmi akkor nincs gáz. Viszont így járványhelyzetben ne üljenek mellém.
2021. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!