Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is zavar, idegesít,...

Titeket is zavar, idegesít, amikor buszon egy 2-es, vagy 4-es ülésen leül melléd valaki, egy tök idegen, random ember ?

Figyelt kérdés

Főleg akkor nem értem, amikor lenne más üres hely is, de pont mellém teszik le a s*ggüket. Általában nyugdíjasok szokták ezt csinálni. Ha nincs üres hely, akkor meg álljon, senki nem halt még bele. Nekem eszembe nem jutna buszon, villamoson idegen ember mellé leülni.


Számomra ez fura. Idegen ember, nem is ismer, ne üljön mellém, nem vagyunk olyan nexusban, hogy leüljön mellém. Leszálláskor meg kászálódjak ki rajta keresztül, külön kérvénnyel...


Barát, meg családtag az más, de szerintem egy idegen valaki mellé leülni elég tolakodó dolog..



2021. febr. 18. 09:34
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
60%
De miért ülsz le? Kérdésed alapján tizenéves gyerek vagy. Nem bírod ki állva? Úgy senki nem ül melléd.
2021. febr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
31: Nem talált.. Én csak annyit akarok, hogy egy idegen ne üljön mellém. Természetesen üres helyre egyedül leülök, de ahol egy kettes helyen ül egy ember, oda már nem ülök le, ez nálam elvi kérdés.
2021. febr. 18. 11:09
 33/52 anonim ***** válasza:
67%
De továbbra sem értem... Ha szerinted alap, hogy ha kell, állva utazzon a mama, akkor miért nem utazol te állva? Tényleg úgy érzed, a világ kell alkalmazkodjon a fóbiádhoz?
2021. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
33%
Soha nem ulok le. Igy fel sem merul a problema. De amugy en csak a csinok nok kozeledeset viselnem el.
2021. febr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
82%

Nővérem mesélte, régebben a metrón utazott, és az utolsó megálló előtt majdnem mindenki leszállt, csak ő maradt, meg egy párocska, akik a tömeg miatt egymással szemben tudtak leülni. Nővérem a pasi mellett ült a szerelvény végében, ahol csak ilyen kétszemélyes volt a pad. Ahogy leszállt a tömeg, a tesóm átült máshova. Erre a pasas utánaszólt, hogy "meneküljél, mi van, büdös vagyok?".


???


Ki akar üres szerelvényben egy idegen mellett ülni, pláne úgy, hogy a barátnője is ott van, és ülhetnének végre egymás mellett?


Hihetetlen, milyen emberek vannak. A többség arra izgul, ha a másik seggébe mászhat.

2021. febr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:

35: Totális egyetértés 🤗


33: Mindenki alkalmazkodik mindenkihez, én tiszteletben tartom, ha valaki le akar ülni, csak ne mellém.

2021. febr. 18. 11:33
 37/52 anonim ***** válasza:
97%

31! Egy tizenéves gyerek nem lehet fáradt, nem fájhat a lába? Nekem is volt úgy 20 évesen, hogy muszáj volt leülnöm a buszon, mert az álló munkától úgy fájt a derekam, hogy majd' beszartam amikor a busz belement egy kátyúba. Nem volt rajtam "fáj a derekam" póló, simán csak leültem mert le kellett.


Egy tizenévesnek is fájhat valamije, nem jár alanyi jogon valakinek az ülőhely, mert bizonyos kor felett van. Az udvariasság az más kérdés, de beszólni sem lehet miatta senkinek, nem kell megindokolnia hogy miért ül a tömegközlekedésen.

2021. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
44%

Ha ennyire mondogatod, hogy más bírna állva utazni, mert te is bírsz, akkor te miért nem teszed ezt mindig? Ne ülj le, akkor nem ül le melléd senki! Vagy ha épp leülni készül melléd, akkor add át neki a helyed, és te folytasd tovább állva az utazást!

Nincs jogod elvárni, hogy helyetted ácsorogjon más, csak azért mert neked emberfóbiád van!


Én azokat utálom, akik direkt elterpeszkednek az ülésen, nehogy odaférjen más is. De csakazért is oda szoktam ülni és "véletlenül" bele szoktam rúgni a lábába vagy a táskájába, amit az útba rakott. Angyali mosollyal mondom, hogy "jaj bocsi, ne haragudj". :D Akkor bezzeg észbekapnak és magájuk alá húznak mindent. Hülye parasztok. :D

2021. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:
38: Gondolom nyugdíjas vagy.... Szoknál ez a módi valóban..
2021. febr. 18. 12:17
 40/52 A kérdező kommentje:
* 38: Gondolom nyugdíjas vagy.... Azoknál ez a módi valóban..
2021. febr. 18. 12:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!