Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted te az átlagnál...

Szerinted te az átlagnál okosabb vagy?

Figyelt kérdés

#kutatás #Okosnak lenni
2021. febr. 20. 08:39
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
79%
Bizonyos területekhez sokkal jobban értek, mint az átlag, valamint egész jó logikai képességeim vannak.
2021. febr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
88%
Az átlaghoz képest okosabb vagyok, de csak bizonyos területeken.
2021. febr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
84%
Én arra szavaztam, hogy nem, de igazából ha a két 120-as IQ-jú mérnök okosabbnak tartja magát, akkor a 140-emmel objektíven én is az vagyok (hivatalos teszt, nem netes önkitöltős). Egyébként ha okosabb is vagyok, nem sok hasznom származik belőle, mert mindenféle mentális nyomoroncságom van, életképtelen vagyok, mindenhez balf*sznak érzem magam, és nonstop rágódok és gyötrődök.
2021. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
62%

Aki azt írja hogy okosabb, annak általában a fele buta. Én nem vagyok okosabb mint az átlag és ezt vállalom is. Ellenben észre veszem azokat akik nálam is butábbak de okosabbnak érzik magukat :D

26f

2021. febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
72%

Az a baj, hogy a hülye ember is okosnak vallja magát.


Friss esemény, Facebook közlekedés téma:


Kifejtettem egy balesetről a véleményemet, tényleg normálisak, kulturáltan.

Én például igyekszem normálisan közlekedni, nem lassan, de nem is szabálytalanul sietve, egyszerúen csak... normálisan.


Erre megjelent egy "okos" aki megmagyarázta, hogy kétféle sofőr létezik az olyan mint Ő, aki leggyorsabban akar A-ból B-be eljutni meg a tötymörgős "balf..szok".


És akkor innentől ki az okos?


Hiszen ő meg van győződve róla, hogy ő az aki jól közlekedik, mert leírja hogy "jók a reflexei, "Gyorsan reagál a lehetőségekre" meg "lendületesen" vezet. Tipikus előz ahol tud sofőr.


Én meg úgy vagyok, hogy normálisan közlekedem. Előzök, ha úgy látom, hogy lehet, megyek előre ha lehet. De nem "kötelező" jelleggel tapoom a gázt és nem kapok agyvérzést attól, hogy csak 1 lámpával később érek haza.


Számomra a közlekedés eljutni A-ból B-be biztonságosan. Számra a közlekedés eljutni A-ból B-be "minél gyorsabban".


Akkor melyikünk az okos?


Hiszen az Ő szempontjából Ő, hiszen mindenki más aki nem az egységnyi legkisebb idő alatt akar eljutni a céljához az csak akadály előtte. A normálisan közlekedő is.


Vagy kifejti hogy a KRESZ tiltja a "tötymörgést". Ami valahol önmagában vicces, hogy a KRESZ-re hivatkozik majd arról beszél, hogy a "tötymörgők" miatt elveszíti a türelmét és a tötymörgők KÉNYSZERÍTIK szabálytalankodásba.


Most akkor ő az okos? Hiszen agresszívan, szabálytalanul közlekedik. Aztán ha kritikusan állsz hozzá, megkapod hogy te is egy "balf..sz" "tötymörgő" vagy.


Hiszen csak a két véglet van, ha nem olyan vagy mint ő akkor te balf..sz vagy.

2021. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
86%

Hűhaaa..... Látom, egyeseknek milyen nagy az önbizalma.. Mindenesetre ez a statisztika nem reprezentatív, egy csomó hülye is ugyanúgy benyomja az igent és még kérkedik is vele, akinek amúgy kisebb agya van, mint egy hangyának.


Biztos vagyok abban, hogy valójában jóval kiegyenlítettebb az eredmény. Nem igaz, hogy sok embernek átlagon felüli az intelligenciája. A legtöbb embernek átlagos az IQ-ja, csak nem akarja bevallani.


Becsap másokat, de elsősorban saját magát csapja be, veri át. Hogy ez mire jó, nem tudom, de francokat kell hazudni. Kis önismeret kéne és reális önértékelés, önkép, de az sok emberből hiányzik, mint fingszagból a virágillat..

2021. febr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
70%
A KRESZ nem a tötymörgést tiltja, hanem a közlekedés indokolatlan feltartását. Ha 90 helyett mész 70-nel esőben, mert azt érzed biztonságosnak, az rendben. De ha 40-nel megy valaki, mert a kocsi elejéig alig lát el, már nem biztos hogy indokolt.
2021. febr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
25%

Vagy ugyanennek a személynek kifejtettem, hogy ha egy szimpla "poszt" miatt elgurul a gyógyszer, akkor érthető miért vezet úgy ahogy.


Erre is nyilván megvolt a válasza, hogy hát a sok tötymörgő meg a "hozzám hasonlók" miatt persze hogy elveszti az ember a fejét.


Akkor most ki az okos? :D


Hiszen ő továbbra is meg lesz győződve róla, hogy ő tökéletesen közlekedik, aztán ha baleset van akkor megmagyarázza, hogy "mindenki hibázik".


Csak hát ugye nem mindegy, hogy figyelmetlenségből koccansz egyet, vagy elfogyó sávból bevág a másik eléd az utolsó pillanatban és össze ütköztök, mert sérti az önérzetét, ha más után kell besoroljon.


Ilyenkor ki az okos?


Hiszen a baleset okozója úgyis megmagyarázza, hogy ha a másik hagyott volna neki helyet akkor befér. Meg megmagyarázza, hogy a másik a hibár, mert hát "látta hogy jövök, miért nem fékezett".

2021. febr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, mert se azt nem lehet pontosan megsaccolni, hogy az átlag milyen okos, se azt én milyen okos vagyok.
2021. febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
79%

“ Hogy ez mire jó, nem tudom, de francokat kell hazudni. ”


Főleg névtelenül. Mondjuk nem véletlenül van az, mint a mondásban is, hogy az ostoba holtbiztos mindenben.


Ha belecsapsz valami ismeretlen témába, mindig olyan egyszerűnek tűnik. Aztán ahogy elmélyülsz, egyre több a kérdőjel.

2021. febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!