Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél, ha az utcán vagy...

Mit tennél, ha az utcán vagy tömegközlekedésen a szemed láttára inzultálnának egy nőt?

Figyelt kérdés

1) Odamennél a nőnek segíteni

2) Hivnád a rendőrséget

3) Semmit



2021. febr. 25. 18:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
39%

Szituáçió függő. Ha például épp én "nevelem" a csajt, akkor még egy darabig folytatnám.

Amúgy letojnám, nem avatkozok más magánügyeibe.

2021. febr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Az miért magánügy, ha esetleg egy idegen férfi inzultál egy számára szintén idegen nőt? Nem értem!
2021. febr. 25. 19:47
 13/24 anonim ***** válasza:
59%

12

És mégis miért lenne a mi dolgunk? Nem én vagyok 8 milliárd ember személyes őrzővédője.

2021. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%

#9:

És honnan a jó édes anyádból tudod, hogy a párja inzultálja, és nem valami drogos állat, te kőbunkó?!

2021. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
# 9 Egy nő sem az erőszakossága alapján választ valakit.
2021. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

13


Ha majd esetleg 2-3 ember ki akar rabolni téged, remélem az se lesz senki más dolga! :)

2021. febr. 25. 20:41
 17/24 anonim ***** válasza:
45%

16

Mar megesett. Ki az a hulye, aki nekimenne 2-3 embernek?

2021. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Onnantól kezdve, hogy valami az utcán történik, nem magánügy, de egyébként a párkapcsolaton belüli erőszak sem magánügy.

Annyira szeretünk kinézet alapján megítélni vadidegeneket, nyilvánosan konfliktusba állunk valakivel egy rossz kávé miatt, vagy mert elénk tolakodnak, belepofázunk abba, ki mit eszik, hogy él, miért van az utcán, aztán mikor egy embertársunkat inzultálja valaki az UTCÁN egy köztéren, az már akkor hirtelen magánügy? Nem értem, miért lenne az.

Ahogy közúti balesetet látva is kutya kötelességünk segítséget hívni vagy segíteni, úgy ilyen helyzetben is.

Vagy nemtudom, ti akkor is odébb álltok, mikor valaki összeesik az utcán vagy elesik és segítségre szorul?

Tényleg a 10 millió apatikus f-sz országa vagyunk vagy a nők bántalmazása nektek belefér a morális viselkedés kosárkájába és ezért azzal nem foglalkoztok?

És utána meg jöttök sírni, hogy hiába vagytok kedves palik, a kutyának se kelletek? Azért mert nem aktívan ütöd a nőket, még nem vagy rendes, pláne, ha lesz-rod, ha más üti őket. Csakmondom. Uganolyan fszgyökér vagy.

2021. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

18


Ahogy írod, és lehet csodálkozni hogy miért ilyen sok az incel pasi manapság..(tisztelet a kivételnek!).

2021. febr. 25. 20:49
 20/24 anonim ***** válasza:

12:

Szerintem te sem szeretnéd, ha valaki beleszólna, mikor épp jó okkal felpofozod a csajod. Ennyi szolidarításnak lennie kell egy férfiban. Akiben nincs az nem is férfi, hanem egy kis buzzi.

2021. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!