Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki ellenzi a covid oltást...

Aki ellenzi a covid oltást mégis mivel indokolja, mert én még jogos, elfogadható érvet nem hallottam egyet sem? Leszámítva a terheseket és az allergiásokat.

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 18:56
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
90%

Amíg nem kötelező, addig nem adatom be magamnak.


Kereshetnék kifogásokat, de csak egy jutott eszembe. Az oltási sorban előreengedem azokat, akiknek nagyobb szüksége van rá, illetve jobban rettegnek a vírustól, mint én. Az oltási sebességet nézve elég sokára fogok sorra kerülni fiatalként, krónikus betegségek nélkül, egészségesként.


Persze azért kíváncsi vagyok arra is, hogy fél vagy egy év múlva a most beoltottak mennyire lesznek védettek a vírussal szemben.


Nem azt mondom, hogy nem lehet engem beoltani, de egyelőre kivárok.

2021. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Nem az én dolgom bizonyítani bármit is neked, nektek. Józan gondolkodást kérek ebbe nem fér bele az összeesküvés elméletek felsorolása. Nem áll érdekében senkinek sem olyan világot létrehozni amit a konteósok látnak bele a jelenbe és jövőbe.
2021. febr. 28. 19:21
 13/47 A kérdező kommentje:
Korrekt válasz! A kivárást, és nem kategorikus elutasítást abszolút megértem.
2021. febr. 28. 19:22
 14/47 anonim ***** válasza:
86%
Csak egy kérdés: mindenki tudja, hogy a politikusok és a média hazudik. Miért pont most mondanának igazat?
2021. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
10%
Az ellenzék szempontjábol tiszta hatalomtechnikai eszközről van szó. Azt remélik, hogyha az emberek nem oltatják be magukat, akkor sokan halnak meg, és akkor a 22-választást az ellenzék nyeri meg. Gyurcsány egyik szakértője megbecsülte, és szerintük 200-250 ezer halottra volna szüksége az ellenzéknek 2022-ig, hogy megnyerjék a választást. Ezért az ellenzék addig probálja erőltetni az oltás elleneséget amíg ezt a számot elérik.
2021. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
Ellenzéki vagyok, konkrétan momentumos, nem osztom a véleményed!
2021. febr. 28. 19:25
 17/47 anonim ***** válasza:
71%
Az egész gyógyszeripar számomra etikátlan. Nem lenne semmi bajom velük, hogy ha etikusan tesztelnék a gyógyszereket és törekednének a kevesebb mellékhatású termékekre.
2021. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
82%

A LEGELSŐ hírek óta össze-vissza hazudoznak a koronavírusról és az oltásokról is, éppen mi a céljuk. Kína azóta is megállás nélkül hazudik, megölték és bezárták azokat, akik figyelmeztették a világot a vírusról! Azóta sem engedik a WHO-nak, hogy normálisan nyomozzanak (az meg részletkérdés hogy amúgy is a zsebükben vannak), komolyan pont tőlük kell nekünk vakcina? Röhejes.

Kiderült, hogy Merkel hamis adatokat közölt le, hogy sikeresen "terelje a nyájat", először feleslegesek voltak a maszkok mert nem működnek, utána már létfontosságúak. Emeletekről zuhannak, "szerelemféltésből" lelövetnek és "családi okok" miatt mondanak le az oltás feltalálásához/gyártásához közel álló tudósok és orvosok.

Hazudtak arról, hogy a háziállatok és a gyerekek elkapják-e vagy sem. Tisztán emlékszem, hogy amikor még itt nálunk is a Pfizer oltást reklámozták - mert színtiszta REKLÁM volt, bizony -, arról szólt a fáma, hogy ezek az RNS oltások hatékonyabbak, mint a hagyományosak, mert jobban védenek a mutáció ellen. Épp csak hónapokkal később echte ugyanazt a cikket olvastam, csak felcserélték benne a Pfizert a kínai szarral, azt bizonygatva, hogy az sokkal jobb a mutációk ellen.


Én leszarom az összes összeesküvés elméletet. Nem szokásom olyan dolgokról megrendíthetetlen véleményt alkotni, amikbe nem látok bele és ember legyen a talpán - vagy rohadt hülye -, aki úgy gondolja, hogy tényleg átlátja ezt az egészet. Amíg azt látom, hogy hazudnak és pénzkérdést csinálnak az egészből, amíg nem kapok őszinte és marketingmentes infókat leszarom mivel zsarolnak és próbálják mosni az agyam, belém nem nyomnak semmit, ha felfordulok felfordulok, természetes velejárója egy nyavalyás pandémiának. De inkább a vírustól forduljak fel, mint egy ki tudja milyen szemét gyógyszertől, amiről még a szakértők se tudják megállapítani, hogy mi a pontos hatásmechanizmusa, de azért be kell mindenkinek adni... miért is? Nem vagyok "big pharma" hívő de ez nevetséges.

2021. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
32%

Latod kerdezo, maris idegyultek a konteosok.

:)

2021. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
79%

Aki az előbbieknél pontosabb, szakmaibb, frisseb információkat szeretne olvasni a helyzetről azoknak itt is a következők követését javaslom:

Facebook:

-Akut szakasz (aktualis helyzet a Bajcsi sürgősségiből)

-kovidők (hiteles, szakmai tájekoztató adatok, infografikák, szakemberekkel interjúk)

-Gobdolatok egy biológustól (fiatal, okos ÉS csini lány blogja a virusról biológus szemszögből)

-PTE Immunológia

-Virologia Pécs

-Ázsiába szakadtam (elég jó, de időnként vannak kerdéseim, fenntartásaim)


Web:

- thelancet.com (az egyik legnevesebb orvosi szaklap)

covid1001.hu (hiteles szakcikkek fordításai, gyűjteményei a témában)


Aki alap infóra kíváncsi a virusokról, oltásokról, annak a sulineten, regi tankönyvtárban, SOTE online jegyzetekben, stb vannak ingyen elérhető tudásbázisok, hogy az előbbiekben felsoroltakat maximalisan érthessék is.

2021. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!