Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki ellenzi a covid oltást...

Aki ellenzi a covid oltást mégis mivel indokolja, mert én még jogos, elfogadható érvet nem hallottam egyet sem? Leszámítva a terheseket és az allergiásokat.

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 18:56
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
70%

#40

Csak egy kérdés: csak akkor leszel beteg, ha fogékony vagy rá, tehát gyenge az immunrendszered, akkor ebből kifolyólag, ki mit tesz napi szinten azért, hogy egészséges, erős immunrendszere legyen? Most persze hirtelen fontos lett az egészség, de eddig a lakosság nagy része lesz..rta az egészségét. Az oltás csak fájdalomcsillapító. Az egészséges mozgásban gazdag életvitel az, ami megóvja az embereket a betegségektől. Ha erős a szervezeted testileg és lelkileg, akkor nem leszel beteg.


Maszkok helyett az önkormányzatok miért nem Béres-cseppet osztottak szét? A propaganda miért nem az egészségmegőrzésére helyezi a hangsúlyt? Bezáratta a kondikat, uszodákat, pedig ezek fontosak az egészséges életvitelhez.

Szájkosarat tetetnek ránk (már egy éve, de még mindig katasztrófa állítólag a helyzet), akkor ennek mi értelme?

A gyümölcsök az egekben, meg minden, ami hozzásegítene ahhoz, hogy az immunrendszeredet erősítsd. A gyömbér is jóformán 2000 ft fölött volt jó sokáig. Termelői akácméz is már majdnem 3000 ft egy 1 kg-s kiszerelésben.


NEM az oltás a megoldás, hanem a tudatos egészséges mozgásban gazdag életmód, de erre a lakosság nagyrésze lusta, plusz igen, drága sok minden. A kormánynak nem célja, hogy egészséges emberek legyenek itt, szóval nehogy azt higgyétek ti oltáshívők, hogy a kormány majd ezzel az oltással pont nektek akar jót.


A társadalom érdekében minden egészséges ételt, gyümölcsnek, zöldségnek, vitaminnak, táplálékkiegészítőnek az árát csökkenteni kéne. Ja, vagy ez nem érdek, mert akkor az orvosok és a gyógyszergyártók csődbe mennének? Akkor higgyetek pl. az oltásban, aminek semmi értelme.


Nézd meg ezt a videót és okulj:

[link]

"Az egész világ korona alatt van 1918-ban CIC-vírus vagy keter-vírus (héberül), még egyszerűbben mondva korona-vírus mint látjuk 1918-ban is létezett, de biztos vagyok benne erről nem hallottatok. Akkoriban ezt a "bizonyos vírust" "spanyol náthának" nevezték, ugyan ilyen hamis jelző alatt és pontosan 100 évvel ezelőtt kb. 100 millió ember halt meg világszerte. De, mint már rájöttél nem a spanyolnátha ölte meg a közel 100 millió embert, hanem az elkövetkezendő oltások mint biológiai fegyver és nagy éhínség a gazdaság teljes leállása miatt.

Jóformán ugyanez történik ma is, tökéletes mása az 1918-as éveknek. Amint már észrevettétek a történelem ismétlődik mivel "ŐK" semmi újat nem képesek kitalálni, évszázadról évszázadra ugyanazt teszik ciklusokban 100 évenként "járványok" és 100 évben kétszer világháborúk és mind 10 évenként "gazdasági válság" pontosan a naptár szerint, pontos előírás szerint."

2021. márc. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

#41

Teszünk az egészségünkért, de ettől még a párom neurológiai betegsége nem fog elmúlni. :)

Nagyszüleim pl. igazi falusi öregek, az egész napjukat a kertben töltik, az étrendjük nagyrésze friss, otthon termelt gyümölcs-zöldség és házi tejtermék, hús, tojás, emellett mozognak reggeltől estig, unokáznak, stb, de sajnos ez se gyógyítja a tüdőbetegséget, az érproblémákat vagy az öröklött betegségeket.

Én abban hiszek, hogy az oltás ÉS az egészséges életmód EGYÜTT a megoldás.

2021. márc. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
55%

#42

Te teszel, és én is, viszont a lakosság nagy része nem. Nem hiába hazánk az egyik legbetegebb nemzet és Európa legelhízottabb országa is vagyunk.

Sokan elfelejtik, hogy a stressz és a félelem (ami lassan egy éve megy a hazug propaganda médiában) gyengíti az immunrendszert.

Ha a média nem folyatná már egy éve ezt a vírust, észre se vennénk, hogy van itt valami, felfújják, az adatokat meghamisítják és ti ennek hisztek.


Mindenki tudja, hogy a politikusok és a média általánosságban mindig hazudik, akkor miért mondanának pont most igazat?

2021. márc. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
59%

#43

Én akkor is észre venném, mert a veszélyeztetett párom miatt aktívan érdeklődnék, hogy mi a helyzet, mint ahogy a járvány előtt is aktívan informálódtunk arról, hogy rá mi milyen hatással lehet + az egészségügyis ismerőseimmel akkor is beszélgetnék és akkor is mesélnék, hogy sokkal jobban vannak terhelve.

Egyetértünk abban, hogy alapvetően egészségtudatosabbnak kellene lenniük az embereknek, ilyen téren nyitott kapukat döngetsz, szerintem nem engem kellene meggyőznöd ebben..... :) De úgy gondolom ezt már nem a járvány 1. évének a végén kellene elkezdeni. Mint írtam, az általános egészség ÉS a specifikus megelőzés együttesen a leghatékonyabb szerintem.

Úgy érzem, nem is velem szeretnél vitázni, csak szeretnéd kiírni magadból a problémákat, nincs gond ezzel de én akkor lezárom, mert ez így parttalan. :)

2021. márc. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
52%

A 36 os válaszoló vagyok. nem értem miért lettem lepontozva. Mióta tördönek az emberek mások egészsége miatt? Mert erőszakosan nyomják az emberek a vakcinát hogy oltassa be magát. Nem mindegy ki oltatja magát és ki nem? Vagy tényleg nem értem hogy más vírussal szembens e az influenza se más se h1n1 vírus se a madárinfluenzánál soha nem volt az hogy média és a kormány és aki ezekben hisznek az emberek a lefizetett celebek mondják az embereknek hogy oltassák be magukat. Soha nem volt ilyen csak most. ÉS ez a furcsa én ezt nem értem. tehát ez nem az egészségről szól meg a vírusról hanem a pénzről. és innen jön az hogy már az egyes emberek ahogy én sem nem hiszek az oltásban mert ha annyira rám erőszakolják akkor az már elev furcsa. Ez olyan mint a használatutó vásárlás kereskedőnél.

Elmegy a vásárló használt autó kereskedőhőz a kereskedő meg a legs..arabb kocsit is rá akarja sózni a vevőre hogy vedd meg az csak ilyen keveset futott meg ez meg az aztán néhány hónap múlva már a tripláját rá kell majd költeni javításra. A vakcinák is ezek lehet hogy most nincs semmi panaszuk akik beoltották magukat de majd pár hónap vagy év múlva, és akkor nem mehetenek pár panaszkodni hogy miért nem mondták el hogy mit okoz a vakcina mert mindenkivel aláíratnak egy papírt saját felelősségre. Tehét ha nem lenne ennyire erőszakos hogy oltassa be magát az ember akkor lehet többen hinnének a vakcinákban de így hogy a kínai vakcinákat is rá akarják erőltetni az emberekre egy vicc.

2021. márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
64%

Különben ezt az írást most találtam neten:


- Ha beoltatom magam, abbahagyhatom a maszk viselését?

- Nem.

- Újra megnyithatják az éttermeket és normálisan működhetnek?

- Nem.

- Ellenállóvá vállok a vírussal szemben?

- Lehet, de nem tudjuk pontosan.

- Legalább másokat nem fertőzőzök meg?

- Attól függ, senki sem tudja.

- Ha az összes gyermeket beoltják, akkor az iskola normálisan folytatódik?

- Nem.

- Ha oltást kapok, abbahagyhatom a társadalmi távolságtartást?

- Nem.

- Ha oltást kapok, abbahagyhatom-e a kezem fertőtlenítését 5 percenként?

- Nem.

- Ha beoltom magam és a nagyapámat, átölelhetjük egymást?

- Nem.

- Újra megnyílnak a mozik, színházak és stadionok az oltásoknak köszönhetően?

- Nem.

- Az oltottak összegyűlhetnek egy térben?

- Nem.

- Mi az oltás valódi előnye?

- A vírus nem öl meg.

- Biztos, hogy nem öl meg?

- Nem.

- Ha statisztikailag a vírus úgysem ölne meg, miért oltassam be magam?

- Mások védelme érdekében.

- Tehát ha beoltom magam, a többiek 100% -ban biztosak abban, hogy nem fertőzöm meg őket?

- Nem.


Erre azt hiszem, nem lehet gombot varrni.

2021. márc. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
63%

https://www.youtube.com/watch?v=O6tu_fRxgvA

Cili megmondja kerek perec, mindegy mibe hal meg vki (golyo, medve, fulladas), ha volt valaha pozitiv tesztje, akkor kovid halalnak fogjuk szamolni.

Ezt nem csak Ciliek csinaljak igy hanem mas orszagok is.

Tehat a sok sok ezer/tizezer/szazezer halott, akire rahuzzak h kovid halott es akik miatt korlatoznak, az eleve egy hamis szam.

Innentol mar semmit nem hiszek el nekik, foleg azt nem h menjek oltatni mert az az en hasznomat szolgalja.


Kulfoldon elek, azt se tudtam ki az a Godeny amig itt a GYIKon nem olvastam rola, de mar tobb tucat kulfoldi orvos, joval Godeny elott, ova intett az oltastol.

Nemelyik orvost tizenhuszon eve kovetem es eddig nem csalodtam bennuk, kizartnak tartom h most mind egyszerre kezdtek volna konteozni.

2021. márc. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!